Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Dakle kačenje bataka večeras!

  2. Aj tu smo Bejbe.
    A što mi gotivno ime one teme Sise ili Dupe...lolololo
    I kao raspravljali se tamo...kao da tu treba rasprava uopšte...

  3. sejo,držim figice!
    liga šampiona,jao ko je izmisli?

  4. i ja zaboravio jbte...ove žemske će nam doći glave đoni, vidim ja lololo!

    Uf bre, zajebano. Malo falilo da zaboravimo, al' muškarci smo mi.....a takvi im i trebamo.

    Dakle kačenje bataka večeras!

    Može...oko 23:00, tada...ovaj....nismo tu

  5. muškarci smo mi.....a takvi im i trebamo.

    +1
    koj će mi balerine...

  6. Može...oko 23:00, tada...ovaj....nismo tu

    ali ima i hajlajts druge tekme tad!
    ae bolje posle pola 12.

  7. pitao me boban lepo-sine,ćeš da poneseš ove batake?

  8. koj će mi balerine...

    Vala ne trebaju vam. Šta'š s tim balerinama da radiš? Da igraš balet.
    Nama treba fudbal da se malo opustimo.

    ae bolje posle pola 12.

    Da...ovaj...oko pola 12 nismo tu....mada moram da naglasim da mene samo zanima jedan par batačića :)

  9. Ljudi, palim i ja malo da legnem i opustim se. Smlatnula me malo temperatura...

  10. aj đoni,odmori i zaleči se:)

  11. imaš lepe minđuše lololo!

  12. buxo, de stee sviiiiii? ja došo da se zezam a niđe nikog. kad se kače batakovi?

  13. evo,ja se vrtim po kući neš,treba da sređujem kujnicu,telefoni zvonU,nešto se sjatile dosade.kako je đafo?:)

  14. Džafe, kad videh tvoju sliku, uposlila sam ruke, pa nisam mogla da kucam.. Znam da razumeš. :)

  15. Ja se smorih, bre. Nesto mi nije dobro, pa leskarim. I malo blenem u tv malo u vas.

    Staklena, potpuno te kapiram. Takav sam covek. hihihihihihi :))))

    nego, kad se kace sise? ovaj, bataci?

  16. Batake, tj butiće sam okačila, sa sve vimenom. Od mene dosta.

  17. ja nešto skljokitis isto,sad ću da sredim ovde po stanu,pa da zalegnem i listam ovo za diplomCki mal' da vidim kak' je.sise i batAci,no se,kako vetar dune,ahahahaa

  18. ocete moju jednu sexy? danas sam je nasla. hihihi :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.