Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Čekaj bejbe da predahnem malo, ne mogu odma' ponovo.. :)

  2. hihihih dok smo same, da se malo nadrazimo! ovaj, upoznamo! :)

  3. ja ne znam o''kle da kopam viš,nisam nikad ni učitavala take slike,pa da gu ubacim,ti si đaf videla moje "oči",gledale te nisu trepnule!:)

  4. mari didi, tvoje oci, kao zrele sljive rokaju po meni! ooo, da. :)))

  5. O Džafe, nesanicO moja! MwaH!!!

  6. Što ja nemam takav ten, nego sam anemično-albino obojena? :(

  7. oooo,da đaf,zvezda!hohohohoho!

  8. Znala sam da ces da otkines! Ovo je slikano 2007. Jebote. Otad sam nabacio 60kg. I dobijo dlake po pupku. Ali takvog me i gotivis. :p

  9. Da, ja sam malo ganka. Cim me pipne Sunce, odmah pocrnim. Tipa, u busu, kroz prozor. Sou. Ali sexy je. Pogotovo leti, eurokrem i ti fazoni. :D

  10. Tako je, mušmulice moja! Najbolja stabla rastu pod planinom! Šumovitom, dakako.

  11. ahhahahahhahahahhah aaaaaaaaaaaaaa sad sam se najiskrenije nasmejala :))))))))))))

  12. Jebote, ja sam tek letos posle par popijenih kutija beta karotena dobila nešto što može da se podvede pod "boja". Jebeni nobles. :)

  13. đafa crnka,ako đafilije,'oće te sunce!yo se mučim da pocrnim,belo-belo-belo,ali izguram svoje:)

  14. Krastavčiću moj, volim kad te nasmejem tako jako da grokneš. :))
    Mardžo, ti si plava, pa i da razume čovek, al' ja brineta, e!

  15. http://vukajlija.com/suncanje-vena/317051 vajt snejk :)

    jbg, ja tih problema nemam. ali se i ne suncam, uglavnom se brckam i valjam po vodi. i onda pocrnim. Pretprosle sam bila mesec dana u Cg i 15 u Egiptu i bila prava ciganka. Bukvalno. Ono je bilo sramota.

  16. uuuu ziljavuso! klozetarka, to je to! mnjah mnjah :)))))

  17. AAAAAAAAA Mara ima žute čizme!!! Genijalno!!! :))

  18. uFatila me drugarka vanja.expo centar,zlo i naopAko.žljute ćizme,nego kako!
    uberzilj!

  19. ŽeMske, idem ja da vidim šta ću s tom štrudlom. Neće se sama umesiti, majku mu. :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.