Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. limun?
    krkaj neko voće.i ferveks,da.

  2. ako prošao mančester, iako sam guner, ali mrzim jebeni čelzi!

  3. Brufenčić neki..
    Štrudla samo što nije. :)

  4. ljudi,idem ja,pa ću se vrnem lejtr.đoni,čuvaj mi čoveka:)

  5. odoh malo da čitam tuđe defke i da postujem nebulozne komentare lololo!

  6. ljudi,idem ja,pa ću se vrnem lejtr.đoni,čuvaj mi čoveka:)

    Čuvaću ga dok budem tu ali moram priznati da me neka groznica navatala pa ću da vidim koliko ću izdržati. Sinoć sam duže izdržao ali jedva al' nema šta da brineš, tvoj čovek je jedan maksimalno častan i ozbiljan čovek pa će on sam da se čuva kako dolikuje ,)

  7. Brufenčić neki..

    Imam neki antibiotik, spustiće malo valjda ;)

  8. tvoj čovek je jedan maksimalno častan i ozbiljan čovek pa će on sam da se čuva kako dolikuje ,)

    samo da nisi stavio ovaj uvrnuti smajlić na kraju...:)

  9. Jednooki smajli....stvarno je gadan....

  10. Imam neki antibiotik, spustiće malo valjda ;)

    Neeeeeeeee, ni slučajno, nemaju antibiotici veze sa temperaturom...

  11. Neeeeeeeee, ni slučajno, nemaju antibiotici veze sa temperaturom...

    A da, znam nego lupam gluposti. E sutra uzimam i ferveks i čaj i limun i tako to sve. Čim ustanem. A večeras će biti OK.

  12. 'De ste, banditi. Sta ima?

  13. Nema nikog Jezo a odo i ja malo da legnem. Nešto mi otežala glava..........

  14. KUvano vino, Dzoni. Sa malo bibera, mozes i cimet ako volis. Batali cajeve i fervekse. Uzdravlje.

  15. uuu, što ja mrzim cimet...
    đes jezivi, kako je?

  16. Djes' brate. Ne volim ni ja cimet, mada u vinu moz' da prodje. Nije lose, radi se, bleji se... KOd tebe?

  17. Ali ja volim cimet! Stavila sam ga i u štrudlu!

  18. ma mene sve boli, od vrata do čukljice jbte, najebao danas na poslu, čekam samo da mi istekne jbeni ugovor do sredine maja, duzmem koju kintu bar auto da registrujem...
    čoveče, izgubio sam skoro 8 kg za 2,5 meseca...

  19. O, Staklena...Kakva se to strudla pravi? (pitam, iako organski ne podnosim nijednu vrstu strudle :))

  20. Pih bre, kakav si ti to čovek. :) 4 komada, sa makom, orasima, višnje, krem+plazma.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.