Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Jebi ga, brate, ne znam sta da ti kazem...Izdrzi, bice valjda bolje.Samo gledaj da se manje nerviras. Meni bi, bogami, dobro dosao taj tvoj tempo mrsavljenja.

  2. Sto se tice kolaca, zesce sam razmazen. Volim samo one kremaste :) Pa, ti si bas bila vredna danas. Neki povod, ili ovako..?

  3. Ma ovako, tako ja to s vremena na vreme. A i jesi razmažen. :) Koji je to po tvom ukusu? Krempita?

  4. Krempite, sampite, razne torte (osim dobos torte), isleri, volim sitne kolace...Sladoled ne jedem. Mislim da 20 godina nisam pojeo nijedan.

  5. U jeee, al' si zahtevan. :) A voliš li kolače tipa Volcano cake-a?
    http://www.stuttershutter.com/photos/1157312656672.jpg

  6. Moze, sve odakle nesto moze da curi :)

  7. Ovaj je najbolji kad se služi sa sladoledom, a preko sladoleda curi vrela čokolada... Njam..
    Zato sam se i setila toga prvo kad si rekao da ne voliš sladoled. Moj ćale uživa da ih pravi, jedino to i ume da spremi, a ja se ne pravim mnogo bitna, nego ga pustim da majstoriše. :)

  8. Des' Buks.
    Kako, bre, preko sladoleda curi vrela cokolada? Pa, to se sve istopi i postane muljaga.

  9. Učo! E, je li ti proradilo groblje? :) Mislim, možeš li videti i tuđe sahranjene definicije, ili samo svoje?
    Ih bre Jezivi, pa ne topi se sladoled baš toliko brzo. Si čuo nekad za pohovani sladoled, koji se peče u vrelom ulju? Ovo ti je malo detence za tu vrstu termalne obrade. :)

  10. Е могу стаклена, сад ћу да ти пустим текстић :)

  11. Cuo sam za to, ali posto nisam ljubitelj sladoleda nisam pridavao toliku paznju nacinu spravljanja. Kad bi postojao sladoled od piva...

  12. Njah? :O Ti si unikat! :)

  13. Zavisi šta je unutra. :)

  14. Do sada nisam naleteo na los minjon. Cuo sam da ima neki gde su kikiriki i cokolada, a to ne podnosim nikako.

  15. Čudan si ti neki čovek. :) Pa znači li to da ne voliš ni Snikers?

  16. Mrzim Snikers! Twix i Bounty su zakon :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.