Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Jutro je od 11 do 13 :) Bokal je tu, pljuge, muzika pojacaTa....sve na mestu. E, kad ti pobegnes kucici, tad ja nastupam :)

  2. Malo, cisto da dan pocne kako valja. Nego, jel' to odsad, pa nadalje i ubuduce redukujes posecivanje coska?

  3. Da. Naravno, ako nije previse indiskretno.

  4. Kapiram, al' sta ces kad je ovde lepo :)
    Des' Staklena. Ima li kak'ih kolaca? :)

  5. Ono malo štrudle što je ostalo od sinoć. Izjeli moji. :)
    Ela, pametna odluka, ako mene pitaš.

  6. Sta ces, Ella, net je pun virusa :)
    Opet strudla...Prokleta sudbino :)

  7. samo da znaš, staklena, jela sam jutros štrudlu u pekari. toliko o tome koliko ti mene ovaj voliš. :p

  8. Ja čitam knjige non stop. Ne znam kako stižem ali čitam k'o lud. Nema ništa lepše nego da se uvališ u fotelju zimi, pokriješ, pijuckaš vino i čitaš. ju ju ju ju koji sam penzos, strašno.....moram da se ispravim...ovaj, nema ništa lepše nego kada na stadionu padne gol a ti mrtav pijan upališ baklju i raduješ se....i to je kul. Koji sam ja polu penzioner-polu huligan ;)))))

  9. Bejb, to je sve po trećinu samo..... ;)

    A stani bejbe, šta mu dođe ona treća trećina, penzioner, huligan i.....

  10. Džafe, teglice moja, pa ceo list štrudle sa makom sam čuvala netaknut do jutros, za tebe, mili! A što si se ti zarakijao, pa pravo sa noćnog bdenja u kafani dotrčao do pekare, to je druga stvar, bitango jedna! :)

  11. Odo' da zaradjujem svoju platu.Uzivajte, pozdrav!

  12. E Beograđani, gde sad ima da se krka dobar suši? Ja jela u Delta city-ju par puta dok nisu zatvorili, sad nemam ideju gde bih ga našla.

  13. Bejb, znaš ti šta je, nemoj da se praviš žbun! ;) A znaš i da ne mogu ovde "dnevnoj sobi"...rečeno ti je tamo...odavno :)

    Znam, znam bejbe....zezam se samo...

    E Beograđani, gde sad ima da se krka dobar suši? Ja jela u Delta city-ju par puta dok nisu zatvorili, sad nemam ideju gde bih ga našla.

    Nemam pojma u životu nisam jeo suši....a obožavam ribu da jedem....mada ja volim da jedem ove rečne som, šaran i tako to.

  14. Ni ja nikada nisam jela suši, a ribu tamanim sve zvoni :)

    Što volim pijanog šarana.....

  15. A dobro, ja sam Zemunac to nam je u krvi da tamanimo ribu ;)

  16. E Bejbe jesi još na poslu?

  17. Jesam bejb, mogla sam da kernem još pre pola sata, nego nikako da odvojim pedu od stolice i Vuke i..... :)

    hehehehe...ajde piči kući pa ćemo kasnije na ćošak....e gde su svi uopšte tek sada mi pade na pamet?

  18. i ja imam jebenu temperaturu...auqrac...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.