Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. sejoooo,zete,bejbe:)

  2. nema nikog bjb, sami smo...

  3. ima li koga? šta se radi?

  4. evo,šeta se buri,kak' je kod tebe?

  5. nije loše, samo ružno vrijeme u pm, a i ja sam juče stavio gips pa nikud iz kuće...

  6. i ovde vreme nešto šugavo.kakav gips crni buri?

  7. igrao fudbal 15 godina, nikakav lom nemam, da kucnem u mahagonij

  8. ma udario malim prstom od noge u štok i slomio pa mi nabili onu cipelu... a kako je mokro ne mogu napolje, mame mu ga se nakalemegdanišem...

  9. a i ja sam juče stavio gips pa nikud iz kuće...

    Šta si slomio?

  10. igrao fudbal 15 godina, nikakav lom nemam, da kucnem u mahagonij

    Ja sam lomio skoro sve makar po jednom :)

  11. sejoooo,zete,bejbe:)

    Tu sam, tu sam. Šta se i ovaj tvoj razboleo kao ja. E jesmo kilavi buxno ;)

  12. auu,uf.ja se kršila,zatvarali mi vrata preko prstiju,padala na nos po ledu i još svašta,hvala bogu pa ništa.jednom na gimnastici kad sam radila most iz stoja izvrnula ruku-bile mi mokre ruke,a ja pokazivala drugarici,stavila mi majka u longetu,ali je bolelo zlo.

  13. Šta se i ovaj tvoj razboleo kao ja. E jesmo kilavi buxno ;)

    stari smo đoni, nismo više tako mladi, šta je život sada znamo lololo!

  14. sejo,ovi nam poboleli,ali žene zdrave,pucaU!
    :ljubi seju i gnjavi je:

  15. moj burazer skoro imao saobaćajku, slomio ruku i umjesto da ide doktoru (blizu bolnice bio udes) on uzeo brojati zube... kasnije operacija i te pičke materine...

    nego ima li neka vedrija tema kod vas ili da blejimo onako...

  16. stari smo đoni, nismo više tako mladi, šta je život sada znamo lololo!

    A čuvali smo se u mladosti pa to ti je. Ja ne smem da nabrajam šta sam sve radio ali mogu samo da kažem da u periodu od 14. do jedno 28. nisam ušao u kuću. Nisam znao ni gde živim ;)

  17. Mogli su komotno da me podvedu pod beskućnika. Zato sada i volim kada sam kući :)

  18. A čuvali smo se u mladosti pa to ti je.

    aha, sigurno:)

  19. Ti ti si mi u mislima, ti ti si mi.....na na na na

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.