Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. ma to što ti gaziš je gospodski pos'o... ili ja bar tako kontam :)

  2. ajde da spalimo sve bolnice:)

  3. ja još diplomCki i kraj!
    ali,nikad me ne smara da pričam o medicimni i čitam stvari o tome,par bolesti i najbližima dijagnostikovala.

  4. ali dobar sam dijagnostičar

    Otpala mi je leva obrva a desna se jedva drži.
    Ne mogu da savijem noge u kolenu a prsti na rukama su mi plavi i duplo deblji nego obično. Opada mi kosa i često krvarim iz očiju.....šta mi je?
    Bio sam kod lekara ali oni kažu da nije ništa strašno i dali su mi brufen da pijem 3 puta dnevno ali ja sumnjam da je ipak možda nešto drugo.

  5. znači, neće jagnje postati ovca... mašala

    kad smo već kod škole dotični je danas diplomirao na pravu...

  6. Otpala mi je leva obrva a desna se jedva drži.

    nemojte se brijati p'jani.

    Ne mogu da savijem noge u kolenu a prsti na rukama su mi plavi i duplo deblji nego obično.

    proverite krvnu sliku i pritisak, uzmi diklofen duo.i proveri porodičnu sklonost ka reumi.

    Opada mi kosa i često krvarim iz očiju....

    izađi iz skinsa i smanji buksne.moguć konjuktivitis.i kosopasica,ili ćelavost.

  7. a čestitke mrlji loloL!

  8. nemojte se brijati p'jani.

    hehehehehehe....možda da počnem trezan da se brijem i da prestanem to sekirom da radim .)

  9. Al svaka čast za dijagnozu ima da te poslušam i nadam se da će mi obrve ponovo izrasti .)))))))
    Bravo za Mrlju....

  10. bravo za mrljETA!

    NE ISPRAVLJAJ ME!

  11. bejb,ko ovde lupa šakom o sto?

  12. Au buxno sada sam pročitao onu tvoju definiciju mindžicu...smejao sam se 5 minuta bez prestanka....do jaja je

  13. fala u negovo ime, prenijeću čestitke... on je malo u off-u... jebi ga slavi se, vjerovatno

  14. Au buxno sada sam pročitao onu tvoju definiciju mindžicu.

    čudilo me da je niko još nije definisao u tom fazonu:)

    bejb,ko ovde lupa šakom o sto?

    onaj kod koga je vinjak lololo!

  15. A Buri koliko Mrljo ima godina?

  16. čudilo me da je niko još nije definisao u tom fazonu:)

    Ne znam ali ubija, ja bih je predložio u novim ako se slažeš sa tim. Ja sam je omiljenovao odmah .)

  17. Ne znam ali ubija, ja bih je predložio u novim ako se slažeš sa tim. Ja sam je omiljenovao odmah .)

    neka, mojne se cimaš, nek ostane u ilegali:)
    opet imaš taj uvrnuti smajli na kraju!

  18. onaj kod koga je vinjak lololo!

    znači queen mary!
    :klanja se:

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.