Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Des Maro...kako je bilo tamo de si bila?

    EDIT: Al sam formusliao pitanje za sve pare :)

  2. ladno svraćao brus jbte...

  3. a đe je agilni? nema ga nešto na bleji

  4. ladno svraćao brus jbte...

    Bio je na kratko, sigurno mu je ludnica, pa dok prođe, ima sve da prepriča...

    a đe je agilni? nema ga nešto na bleji

    Nema ga. Danas se javio i Matriks na kratko, a valjda će i Agi opet da banjava...Ne znam, ako ozdravim do subote, videću se sa njim na fudbalu a i ako ne sigurno ću ga zvati pa ću videti šta je sa njim.

  5. evo,bilo kul,radili svašta,baš sam energična!

  6. e zdrus... jedino još ovdje ima živih

  7. evo,bilo kul,radili svašta,baš sam energična!

    Enerdžetik Mara...to ti je novi nadimak. Bitno je da ti je bilo lepo.
    De si Buri, pa i ovde je bilo mrtvo ali evo popravlja se stanje.
    Možda zbog LŠ

  8. puče inter ko ništa...drago mi je:)

  9. ma LŠ je njesra večeras bila... sreća pa meni došli jarani u posjetu i malo se zajebavali...

  10. Enerdžetik Mara...to ti je novi nadimak.

    lololo!

  11. Nisam ni gledao tekmu uopšte. Nije me interesovala. Ne gotivim ni Inter ni Šalke.
    A dobro je da je prošao Šalke jer će ih Mančester upropastiti.

  12. treba da krenem sa sisa,sisa,dupe da ne pričamo o fudbalu?lololo

  13. pa ono... e da kakvu sam trbu vidio u bolnici.... jedina svijetla tačka danas... i ladno mi bila poznata, kad ono u istoj zgradi studiramo...

  14. sprdam se,pričajte slobodno,ja veze nemam sa fudbalom..

  15. se ti iz bolnice javljaš buri?

  16. trbu

    Ja razmišljam, kakvu trbu...šta sada, dal misli na stomak nečiji, a što sada stomak svetla tačka, nije.....a ono trebu....e i meni kada mozak slabo radi, on baš slabo radi .)

  17. aj,buri,daj bolesti,medicinu ionako htela da upišem.

  18. pola života u bolnici provela...

  19. ma kakava bolnica, kaki bakarači... jebeš bolesti, najviše mrzim ljude koji samo o tome pričaju i to ko je bolestan po gradu... imam neku malo dalju snaju, mlada žena i nema pametnija posla nego da o tome melje...

    maryo, to ne bih nikome preporučio... kad vidim onaj sav bolestan i bespomoćan svijet odma' mibude zlo od same pomisli da neko ide najmanje 6-7 godina da bi to radio

  20. znam,zato nidam ni upisala,ali dobar sam dijagnostičar,volim anatomiju,a bila i na takmičenjima iz biologije,pola familije mi u medicini-ljubav svakako.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.