Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. snifing in d vi aj pi ejria...

  2. Što bi menjao nik?
    A još zanimljivije, koji bi stavio?

  3. only
    manijak
    lololo!
    mnogo ima buxni ovdiN, mešaju nas...

  4. a,lepo mi majka govorila-ćero,čuvaj se manijaka...

  5. Šta znam, meni se baš sviđa tvoj nick ovako. Nekako mi ima neku težinu, baš!

    da, ali...nisam baš toliki manijak za xne kao kolega buksnetina, ja sam više manijak za neš drugo lololo!

  6. ja sam više manijak za neš drugo lololo!

    okreće majku svoju...

  7. aman, šta vam je bre?
    ja dušu prodah vinjaku bre, znači alkos, šta tripate?

  8. sejo,mi svrneš,m?ja na faks da odem neću,tak da nemam odakle da te pokupim.

  9. to se sad prebacuje na mene bejb,vinjak i duša,lololo!

  10. i am the capetan of your faith,i am the klitor of your soul,lololo!

  11. Njakvimaniak lololololo
    Maryamaniak lololololo
    MaryaNjakvimaniak lololololo

  12. ljudi,palim ja,cimer da zasedne malo i da uzmem da jedem neš.uživajte!

  13. Био сам у путу са посла гајби. Сад ролам буксну коначно. Мени су Стаклена и Џафтара сестре, тако да би то био инцест, а то се овде не тражи олололлоло

  14. Сад ролам буксну коначно

    Ja ću sada da gutam antibiotik i da pošmrčem ferveks lololololo

  15. ja odoh do apoteke...
    moram i ja neku hemiju malololoLO!
    bux, imaš miliJon njih, BIRAJ!

  16. da pošmrčem ferveks

    лололололо

    Јурим ја једну милфачицу већ дуже време. Из Француске, дошла код нас да студира (Не иде ми у главу што код нас, ал а'е), и ако га код ње испушим, има да почнем да бијем жемске. АЛ СТВАРНО!

  17. Pa nećeš ga ispušiti. Mi sa Bežanijske Kose smo šmekeri i to je opšte poznato. Kad joj baciš onaj BK pogled ima da se zamrzne lolololo

  18. Наравно! Још ћу и мужа да јој пребијем ако нас извали. Пендреком по глави ллолололо

  19. Још ћу и мужа да јој пребијем ако нас извали. Пендреком по глави ллолололо

    Pozovi, ja do "Belih" istrčim za manje od 4 minuta. Kroz moj "ljubičasti" park za minut, kroz park od "novih" za 2 minuta i u sred parka u "belim" sam za minut.....a imam i pendrek....i tako još ponešto :))))))))))))

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.