Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Парафирај бре. ;) Нисмо згодни ал' смо зато незгодни. ;)

  2. Нисмо згодни ал' смо зато незгодни. ;)

    +1000

  3. A jes' BK zajeban kraj ju ju ju ju....a ljudi gotivni skroz ali sve go ludak do ludaka lololololo

  4. Није за џабе крај добио име Сајам Лудака.

  5. Сајам Лудака.

    Mora da pukne jedan grafit sajam ludaka. Imam ovde neke klince koji žvrljaju lepe grafite al' ništa u kraju da napišu. Možda na Maxiju da bace.
    Sajam Ludaka
    Mi nismo ljudi, mi smo sa Bežanije lololololo

  6. Mi nismo ljudi, mi smo sa Bežanije

    То пише на саобраћајној и дан данас. :) Објаснијо!!!

    Пише овде код нас у Белим, сајам лудака негде, не могу тачно да се сетим где. Али знам да има. :)

  7. Морао сам да дефинишем и да споменем крај :)))

  8. Нема лепшег раја од БЕЖАНИЈСКОГ КРАЈА!

  9. Al smo šibnuli lokal patriotizam....

  10. Malo da izmenim reči ali:
    "Rast'o sam sa druge strane reke tu na Kosi baš
    Uokvire te kredom ako nekog odrukaš" lolololo

  11. Мало ми се не свиђа претерано насељавање БК у последње време. Брате срушили су нам џунглу, место на ком су генерације и генерације вариле буксне, правиле роштиљ, пиле пиво, блејале до раних јутарњих. Баш ме је било то сморило кад сам видео. Знаш где је џунгла?

  12. Можда сте је ви звали жуто, неки старији овде кажу ''ај се нађемо на жутом.''. Зато што је био ту жути сто и око њега клупа, исто жута.

  13. Знаш где је џунгла?

    Znam, a nama kada su nabili Maksi uništili su nam teren na kom smo pikali non stop fudbal na snegu a kada su izgrađene nove onda su nam ubili onaj putoć gde se varilo i blejalo koji smo zvali "boćanje"....ali Kosa će biti još punija zgrada. To ne gine.....

  14. Зато што је био ту жути сто и око њега клупа, исто жута.

    Mi smo zvali "separe". Posle je jedna klupica u našem kraju dobila isto ime po tome ali znam na šta misliš. Mi doduše imamo "Zonu" za bleju ali ona je u "Jabuci" tamo...

  15. Brate, nikako da me prođe temperatura...odlepiću....baš se navrzla...

  16. + koji smo zvali "boćanje"..

    Ми смо га звали пут дроге и ту се налази Џунгла. Са једне стране је било градилиште, а са друге она брда и трава. Е сад су на друој страни кренули да граде и све срушили што је било.

    separe

    ЕДИТ Ово је требало да буде питање, али је испало не знам шта лолололололо
    Близу Шарка тамо има сад један једини који је остао, јел знаш на који мислим? Ако нису и њега срушили. Тамо код оних зграда, к'о Чеове, али мало ближе четвртој.

  17. пут дроге

    hehehe znam za to ime...sve je poravnato sada...tu će biti škola, obdanište i dom zdravlja valjda....a tamo oko Šarka i iza Cara je puno gotivnih štekova. Iza cara, one zgradice....pored Macure tamo su gotivni štekovi...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.