Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. pila svakakva vina i svakakve berbe i čudesa i uberfensi i više mi se smučio taj svet i uštogljenost u njemu,ozbiljo...volim vino.i crno i belo.crno slađe.belo slađe.sve slađe.lololo.ali,crno može i neko muško.i kupinovo vino mi je kulj.

    Pa pazi kod mene je to cirkanje vina jednostavno. Kada neko počne da mi priča o nekim pravilima koja su izmislili oko toh pijenja vina ja umrem od smeha.
    Jednostavno sam zavoleo ukus vina i to je to. Pijem ga zbog toga samo....

  2. malinovo vino

    mmm!'oćem!

  3. nemoj piti vino velikim gutljajima i na brzinu

    probaj nekoliko pa pij ono koje ti prija...

    vino je ili dobro ili kiseliš - ako ne valja to odmah osetiš

    Kako to Bruce dobro objasni.....ide ti ovo objašnjavanje od ruke. To mu dođe to, samo ja moram da pijem još iz čaše za vino...tako mi je gotivno...

  4. ahahahahaha, Ella, gde bežiš :)

  5. sejo,bre,ja reko' ti se povukla u ilegalu,lololo!dolaz' bre!

  6. e to, lav mi mali i nije loš... ali veliki jelen sabija...

    bruce, nemoj tastu ništa govoriti, popij kakvo jest jest...

    a za vina, nisam ni probao neko baš kvalitetno vino tako da ne mogu govoriti o tome... al+ zato sam rakiju apsolviro... to mi je omiljeni alkohol...

  7. moram da pijem još iz čaše za vino

    naravno, meni puna kuća čaša za vino, radžu najvolim iz fraklića, a pivo se pije iz keramičke krigle iz švabije... iz nje je i lav dobar :)

  8. al+ zato sam rakiju apsolviro

    Rakija je dobra. Naravno tu mi je dobra šljiva zakon...

  9. Ljudi, bežim i ja na sspavanje. Mrtav sam.
    Laku noć svima i nemoj da napravite džumbus ovde pa sutra pola dana da pajam metlom .)

  10. viljamovka i šljiva... ostalo slabo

  11. Ubedljivo najbolja od svih šljivovica je rakija od otkoštene medene šljive (to je ona okrugla krupna i jako slatka šljiva), lozu ekstra dobro peku Vranjanci (kad hoće), meni lično odgovara stomaklija od kupovnih, a od domaćih kleka i lincura... mada ne bežim ni od džanarike

  12. aj đoni,laka noć!

  13. odlazim i ja, beba spavka pa moram da iskoristim period :)
    hvala na druženju, ja ću opet doći čim uzmognem :)

  14. aj,brus,laku noć i laku noć sara:)

  15. aj bruce... kad budem uči, pisaćemo se po noći oko četiri... kontam da su u ta doba budni samo studenti i roditelji bebica...

  16. a laka noć ko kunta, ostalima, pozdrav!

  17. ja ću da prestanem da pijem vidim...

  18. mene više ne rade ni velike količine.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.