Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. ja sam samo pila vopsinjo...

  2. jel' crtaš grafite u RL ili samo oš ovdje?

    Ne crtam. Mislim samo sam ih pisao kao klinac.
    Verovatno 50 posto grafita "Spasi Srbiju i ubi se Slobodane" su mojih ruku delo :))))
    Imao sam jednu ekipicu klinaca koji su uradili par komada...talentovni su. Spremam ih za jedan gotivan....

  3. ja sam jeo smoki...

    A eto ja svalio na Matriksa, ali znam da je čips njegov :)

  4. ti likovi što crtaju navijačke grafite su mi skroz gotivni... lešinari su po banjaluci uradili dosta dobrih stvari, i da se mene pita dao bih im strane nekih starijih zgrada da urade umjesto da stoje kao ruglo...

    koje pivo pijete?

    P.S. jbt ja samo ispitujem, k'o kakva seoska mladica...

  5. ti likovi što crtaju navijačke grafite su mi skroz gotivni... lešinari su po banjaluci uradili dosta dobrih stvari, i da se mene pita dao bih im strane nekih starijih zgrada da urade umjesto da stoje kao ruglo...

    da ima i po BG-u i sve su bolji i bolji, posebno po Novom Beogradu. Dosta belih zgrada sa ravnom fasado...idealno. Imam ja slike nekih koji su ekstra i starih i novih....baš dobrih

    koje pivo pijete?

    Ja ne pijem pivo. Samo crno vino i to isključivo suva vina....pivo nisam popio, ne pamtim. Obožavam vino.

  6. moje prijateljice brat crta odlične grafite.

  7. ortak i ja smo radili izložbu grafita u njegovoj galeriji, bilo gotivno, mada jedna takva institucionalizacija urbane umetnosti oduzima onu draž koju čovek oseti kad pročita nečiji post na ulici :)

  8. naravno,jer se otrgne onaj treš i ono spontano i divlje,ali opet je tu,nekako.

  9. mada jedna takva institucionalizacija urbane umetnosti oduzima onu draž koju čovek oseti kad pročita nečiji post na ulici :)

    Da, grafit je iskljućivo ulična umetnost..........

  10. to maryo... najbolje domaće pivo i to ubjedljivo...

    jebemliga, ja sam dijete sa sela pa se ne razumijem u ta vina, a nije me imao ko ni naučiti... a volio bih da znam ponešto...

  11. sad ga nije bilo u mojoj prodavaoni,pa uzeh ovaj izvetreli lav.ne 'vata me ič.

  12. i još samo doručkovala,a slupala 2l,znači njesra.

  13. jebemliga, ja sam dijete sa sela pa se ne razumijem u ta vina, a nije me imao ko ni naučiti... a volio bih da znam ponešto...

    Pa nije da se baš nešto razumem, prosto sam zavoleo vina koja nisu slatka....na primer Crnogorski Pro Corde....samo da nije slatko. Izvalio davno da mi prija i da volim takva vina i to je to....da se razumem mnogo, ne baš

  14. Ja sam u BL poručio od konobara uvozno pivo, a on mi doneo Jelen... upišao se od smeha na moju facu :)
    Lav pijem samo kod tasta, on čovek ne pije pa uzima ono koje ima lepšu flašu. Nemam srca da mu kažem da ne volim, možda prestane i to da kupuje...

  15. pila svakakva vina i svakakve berbe i čudesa i uberfensi i više mi se smučio taj svet i uštogljenost u njemu,ozbiljo...volim vino.i crno i belo.crno slađe.belo slađe.sve slađe.lololo.ali,crno može i neko muško.i kupinovo vino mi je kulj.

  16. Tu smo i pričamo o alkoholu.....e to je tema...

  17. kod vina ti je važno samo jedno - nikad, ali nikad, nemoj piti vino velikim gutljajima i na brzinu - sve drugo je stvar individualnog ukusa, probaj nekoliko pa pij ono koje ti prija...

    inače, ta fensi proseravanja tipa ovo je neverovatno, fenomenalno vince od 1500 evra za čašu pale samo kod snobova, vino je ili dobro ili kiseliš - ako ne valja to odmah osetiš

  18. marya, probaj da nađeš malinovo vino, bilo je u maxiju jedno vreme (mislim da je župsko) - turbo lepše od kupinovog :)

  19. ma,bila u svetu vinara i bembara i povraćalo mi se i tad i sad i pljuvala ih sve,a oni mislili da sam zabavna-ma serem vam se.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.