Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. đe si maryo... čujem postala si tetka... ČESTITAM... je l' bilo sinoć pijančenja?

  2. hvala,buri,hvala,bilo i pijančenja i svega,evo,procenjujem štetu:)

  3. idem da jedem nešto.ćoškarimo se lejtr...

  4. kakvu štetu, jbt, to i treba da se zalije.... dobro si ti ustala ranije

  5. pa, bilo je i ukrštenih reči i jendeka i svega.imam oči i sve prste i zube,dobro je!

  6. je l' ti to rođena sestra rodila? si prvi put tetka?

  7. Lako sada da blejite kada ja prvi ustanem i počistim ćoše ;)
    Des Maro, des Buri...

  8. brat od tetke dobio ćeru.đe s' đoni?ja malo mešam neš na šparhetu,mal' ovdeN.

  9. Jel pao neki alkohol sinoć Maro?

  10. pivo,belo vino,dunja!

  11. Što volimo da cirkamo svi :)
    Ja sam pio vino isto sinoć, crno, mada nigde nisam bio...al' kao da jesam.
    E tetka, ja ne pita jel dečko ili devojčica?

  12. devojčica,devojčica:)
    još večeras da overim grad i pauziram do vikenda sledećeg(nadam se),pa onda s čovekom da se ukrštam,lololo!

  13. Devojčica. Lepo, lepo. Koje je ime pazarila?
    Ja ću večeras da iskuliram. Ne vredi da izlazim bilo gde a skoro sam preležao. Preskočiću i utakmicu danas. Eto kada je dotle došlo :)
    Mislio sam da idem, ali ipak ću ostati kući. Možda se samo malo prošetam sa drugarima tu negde po kraju. Eventualno bela topla čokolada u kafiću kod zgrade. Pije mi se već par dana.

  14. Eventualno bela topla čokolada u kafiću kod zgrade. Pije mi se već par dana.

    e ottkad sam radio kao konobar jedno mjesec dana, jebo bi majku svakome ko tražio ovako neka sranja... brate uzmi čaj, kafu ili pivu i sok i bog te veselio

  15. sofija mala:)
    ja da se vidim sa drugarkama ako se dogovorilo,doputovala mi drugarica jedna,ne vido' je,a uželeh je se.

  16. e ottkad sam radio kao konobar jedno mjesec dana, jebo bi majku svakome ko tražio ovako neka sranja... brate uzmi čaj, kafu ili pivu i sok i bog te veselio

    ista priča.to je zlo spremati.jednom mi došli neki klinci, rođendan neki,tražili 14 toplih,8 crnih i 6 belih,koji prs!

  17. e ottkad sam radio kao konobar jedno mjesec dana, jebo bi majku svakome ko tražio ovako neka sranja... brate uzmi čaj, kafu ili pivu i sok i bog te veselio

    Obično ni ja ne volim tako neke zajebancije, ali belu toplu čokoladu baš volim. Nekad mi legne i baš ona mi se pije. Sad kada izađem da prošetam sa drugarima ima da banemo na toplu.

    sofija mala:)
    ja da se vidim sa drugarkama ako se dogovorilo,doputovala mi drugarica jedna,ne vido' je,a uželeh je se.

    Lepo ime Sofija. Sviđa mi se.
    U to je ekstra, kada bane posle dugo vremena neko koga gotiviš. Meni uskoro dolaze dva druga iz Soluna. Nismo se videli od leta, kada sam bio tamo. Grci, kul likovi.

  18. 14 toplih,8 crnih i 6 belih,koji prs!

    hahahahaha.....definiši ovo nekako.....

    Ne, stvarno retko nešto izmišljam, ali baš sam je zavoleo i posebno zimi volim da je pijem.

  19. ja sledeći vikend ima da se vidim sa mrljom i to mi je to... nismo se vidjeli od zime lololo

    lijepo ime, al moglo je i marija :)

    jednom mi došli neki klinci, rođendan neki,tražili 14 toplih,8 crnih i 6 belih,koji prs!

    ma to odma' istjeraš, samo kažeš oćete vi po pivu, ako nećete ajmo vozi svojoj mami nek ti ona to pravi...

  20. e,da,bre!definisaću!ne znam da l' sad imam za defku,malo pre kucnuh neš.
    štaš takvim sam se poslom bavila,lololo!

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.