Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Odoh da maltretiram konobara sa belom toplom lolololololo
    Vidimo se kasnije...

  2. aj džona...

    e ne može svako biti konobar... trebaju debeli živci za to...

  3. topla,majke ima ga!

  4. prešao sam 3000 postova na forumu... i to za godinu dana...

  5. ee,ja sam skoro 2000 za dva i po meseca,hahaah!jao,moram da jedem neš.

  6. aj jedi... odo i ja nešto pročitati, pa makar i novine...

  7. pozdrav đoni, kaj se dela lolol?

  8. E buxno. Bio zvekn'o toplu čokoladu u kraju sa drugarom iz Zemuna i on otišao na utakmicu, a ja rešio rovit da ne idem i smorio sam se....

  9. šta sam rekla za toplu čokoladu!još me mozak boli od one redaljke!lolololo

  10. šta sam rekla za toplu čokoladu!još me mozak boli od one redaljke!lolololo

    Nemoj tu buxna da se pita kakve redaljke, brzo mu objašnjavaj, eno ga oštri sikiru :)))))))

  11. khm,bejbe,ali samo sam odradila 14 crnih i 6 belih!

  12. khm,bejbe,ali samo sam odradila 14 crnih i 6 belih!

    Gotovo sada i kuburu puni.......A kipti od besa.....aj 6 belih al' kud 14 crnih ku ku lele...

  13. Nemoj tu buxna da se pita kakve redaljke, brzo mu objašnjavaj, eno ga oštri sikiru :)))))))

    selo mi je na 8 km, a sEkira naoštrena odavnolololo!

    khm,bejbe,ali samo sam odradila 14 crnih i 6 belih!

    ok to za bele, a đe nađe 14 crnih bre???

  14. sEkira naoštrena odavnolololo!

    čekaj,bre čoveče,nećeš valjda da sikiraš ženu sa pocepanom arkadom?

    ok to za bele, a đe nađe 14 crnih bre???

    nekad te baš ukenja,lololo!

  15. Gotovo sada i kuburu puni.......A kipti od besa.....aj 6 belih al' kud 14 crnih ku ku lele...

    AHHAAHAH!

  16. Maro objašnjavaj evo i karabin je napunio....bićemo svi u crnoj hronici .)

  17. neću u crnu hroniku bejb,bre!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.