Ko poslednji pobednik (114)

  1. Evo, čituckam nešto, nisam bila tu 3 dana, pa da vidim šta sam propustila... Nisam mnogo, izgleda :) Šta ima kod tebe?

  2. Ćao, simpatičan si, treba mi jedno dete, možeš da mi učiniš?
    :)))
    Zdravstvuj...

  3. Daj da ti vidim slike kad si bio mali da znam šta da očekujem.

  4. pišem... valjda će ličiti na nešto...

  5. Deste FMN i Mar! I vi biste po bebu? :) Nata propaganda..

  6. Ajde, piši, pa da ocenimo :)

  7. Da se pohvalim i ja da sam napisala jubilarnu stotu defku danas! :)

  8. Ja neću, neka, hvala! :)
    Ooo, čestitam :)) Ja ću ovim tempom stotu napisati za 32 godine :))

  9. Jeste, zato Buri pobeže... :))
    Da, Forget i ja slutimo dugovečnost ovog sajta. :) Šta ću, humor me je napustio, jedino su mi ostale sulude ideje, toliko sulude, da bih i sama dekontaminirala da mogu. Imam obzira. :)))

  10. tu sam ja... blažen međ ženama

  11. Ja stvarno nemam inspiraciju, Mar... Ne znam šta da napišem i to traje već duže vreme... Možda mi nešto i sine, ko zna :)

  12. ja sam vrhunac imao pred kraj julskog ispitnog roka... falio mi ktitor nalog koliko sam ideja imao

  13. E, buri, umeš ti da odabereš temu :)

  14. Ja nikad nisam imala toliko ideja, mislim, vidi se iz priloženog :) Vidim, smanjeno na 3 defke dnevno... Meni i to mnogo :)

  15. Gogo, helou, baš si bila razigrana!

  16. e natant i gogo jel se vaz dvije poznajete i u RL?

    natant, misliš na temu u definiciji ili na temi?

  17. Ma, mozak mi šlajfuje već duže vreme. Može da obrađuje samo vazduh a da ne škripi. Danas sam skoro ceo dan razmišljala koji šampon da kupim ne bih ga vezala za nešto konkretno, ali ne ide. :)

    Mazel tov, Gogo! :))

  18. Ehehehehe-uvek Nato,mene niko živ ne može da splaja kad zvekne muzika za đusku! :)))

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.