Ko poslednji pobednik (114)

  1. Poz, Gogo :)

    Znam, Mar, tako sam i ja kad sam kupovala neku majicu, nikako da se odlučim i na kraju kupim neku koja mi je velika, nisam probala, jbg :)

  2. Kao da se poznajemo. Ipak smo generacija :)))
    Da, Joksime, mislim na temu, nego šta!

  3. ЖИДОВИ НАПАДАЈУ!

  4. Buri,ne poznajemo se lično,ali kao da se oduvek znamo-isto smo godište,razumemo se :)

    FMN; :))*

  5. aha...

    i što odoste?

  6. Tu smo, ne brini.

  7. Jeeee,Nato,baš sam takva bila,hehehehehe :))))

    Mis'im-kao ovaj meda :)))
    Buri,koga pitaš? :)

  8. Mi smo tu, a ti si i dalje blažen među ženama ;)

  9. A sada:Do zore muzika za ples! Jadan Tom...

  10. Tu smo, samo ja ne stižem na sve strane. :)

  11. aha...

    nego, jeste li vi skontali da sam ja jedini muškarac koji je na ovoj temi konstantno...

    kako to tumačite?

  12. Samo ove godine nismo igrali "Hava nagilu"-samo smo slušali tokom oficijelnog dela programa :)

  13. Sefardska muzika je trve kvlt. :) Muzikalan narod, i dobri dirigenti međ njima... univerzalni dirigenti...

  14. Lepi Mića, Lepi Gagi, svi su dragi..

  15. Pa, ne znam, Buri... Definitivno voliš žensko društvo, to stoji :) Je l' se družiš i inače više sa ženama ili...? :)

  16. Buri, to samo znači da si zaludan, koliko i mi. :)

  17. pa ne baš... pošto, idem na dukatlijiski fakultet, više se družim sa muškarcima...

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.