Ko poslednji pobednik (114)

  1. Koji je to dukatlijski faks,da znam da ne šaljem sina tamo jedared? :)))

  2. Joj, samo neka ne ide na Filološki, Gogo :))

  3. gleda li iko lazanskog na rts-u?

    jebo te koja je sila ova libija... svaki libijac, ma gdje studirao ima stan, auto, školarinu, knjige, hranu i u beogradu 2300 evra, a u drugim zemljama još i više

    kad napuniš 18 godina dobije stan, struja, zdravstvo, školstvo... jebem ti život ko se normalan može buniti protiv toga

  4. to je građevinski gogo... dobar faks, al' niđe žena...

    filološki je zakon za muški rod...

  5. FMN,mislim da mu to ni moja sestra neće dozvoliti :)))
    I ona je tamo :))
    Šalim se,nek je on živ i zdrav,pa nek studira šta mu srce voli :)
    Ni meni moji nisu branili da posle matematičke gimnazije odem na likovno-prava renesansna žena :)))

  6. Dobro, za ženski nije zakon :) Ne znam, ima izuzetaka, ali su momci kod nas više devojke od samih devojaka...

  7. Dobro, za ženski nije zakon :) Ne znam, ima izuzetaka, ali su momci kod nas više devojke od samih devojaka...

  8. I kod mene na Farmaciji, ista priča...

  9. što fmn? je l' ti ono bibliotekarstvo sa pufnom?

    ima li ijedan muškarac na smjeru s tobom?

    tako je gogo... ni meni moji ništa u životu nisu branili ni određivali, a zadovoljan sam kako su me vaspitali

    e da, gogo, zbog takvih kao ti propadaju građevinski i elektro fakulteti...

  10. E,ja vas pozdravljam,idem sad,pa se opet kuckamo sutra :)

    Inače,posle onog fijaska sa šamponom i nestajanjem vode,odvalio mi se đon na antilop-čizmici,(pa se vraćala kući opet na četvrti),ogrebala lak za nokte-svež,ispala ogrlica,zaboravila da stavim parfem...dobro da nije bilo neke saobraćajke usput,toliko mi je juče bio baksuzan dan :))
    Al' veče je nadoknadilo :)))

  11. Neka si se ti nama lepo provela, to je najbitnije! :)
    Ćaos Gogo!

  12. ajd uzdravlje gogo

    znači, baksuz te mimioliazi narednih pola godine :)

  13. Laku noć, Gogo :)

    Ne, Buri... Engleski... Ma, ima jedno 20ak od 150...

  14. uf... vas dvije onda definitivno imate problem, ako su vam takvi muškarci... gdje ih uopšte nalazite?
    ja sreća prolazim kroz pravni fakultet....

  15. Pa, ono, na drugim mestima, šta znam... :) Ćuti, ne pitaj, nije nam lako... I od ovo malo što ima pola nije zainteresovano za ženski pol... :)

  16. u majko mila, krajnje vrijeme došlo... zato sam ja kont'o ako ne bude odma' posla upisati neki od tih fakulteta da se malo zajebavam

  17. Ima da nađeš devojku dok kažeš keks :))

  18. pa jebi ga staklena ti puno probiraš, a JA ČEKAM KAO JEDINI PRAVI... viš ti kol'ko se ja trudim... ne sizalzim sa ove teme... jel' ti znaš kolika je to žrtva:)))

  19. Buri, tebi svaka čast, drugi bi na tvom mestu odustao... :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.