Ko poslednji pobednik (114)

  1. Hahahahahhahaha Buri, pa nije to valjda sve zbog mene? :))

  2. nego zbog koga? :)))

    e a skim ti onda ideš na onaj anestezija parti ili kako već, staklena?

    fmn, već su odustali... madafaka, i još onaj neki zaboravio sam mu nik...

  3. Ja mislim da ti treba da budeš uporan, pa kud puklo da puklo! :)

  4. Jao, pa polaskana sam totalno! :) Imam neko društvo ovde koje voli da cirka, povremeno se okupimo s tom namerom. A družimo se i nevezano za to. :)

  5. a to u rodnom kraju? to je spas... da nema njih i ja bih propao načisto!

    fmn, ti kad dođeš i podržiš me ja dobijem novu snagu... prošli put provodadžisanje i sad ova moralna podrška mi znače lololo

  6. hahhahahhaha ali ovo nisu komentari, nego postovi hahahahahha, da ne kažem lolololo

  7. Naravno, Buri, ja sam uvek za to da se ljudi spoje, što da ne... :) Mladi, zdravi, pravi, što da budu sami kad mogu zajedno? Tako da imaš moju podršku što se tiče ovog udvaranja ili kako ga već nazivaš :)

  8. fala ti, al još ne zmam kako da ga nazovem...

  9. бури

    hahhahahhaha ali ovo nisu komentari, nego postovi hahahahahha, da ne kažem lolololo

    E pre nego što počneš da kuckaš slova u tom belom kvadratu da mi odgovoriš na ovo, samo baci pogled šta piše iznad njega. Piše li "dodaj svoj post" ili "dodaj svoj komentar". ;)

  10. hahahhahahah nema dalje... jebemliga, a što li se ova čudesa zovu postovi???

  11. Ma, razumeće se kako god da ga nazoveš :) Ostavljam vas da rešite to oko postova i komentara, laku noć! :)

  12. aj laku noć...

    kako uviđajno, ostavi nas nasamo...

    šteta i ja ću još malo morati paliti, jer se fundiranje neće navježbati samo :)

  13. Šta da ti kažem, sudbina. :)

  14. ma jok... ne vjerujem ja u sudbinu! tako da...

  15. Nisam te pitala kako je posle zemljotresa? Je li bilo neke štete po BL?

  16. nije... nije bilo strašno, nešto oko 3,7 po rihteru... ali narod se prepao ( a ni meni nije svejedno)... zove danas mama da kaže da se ne bojim, kao ništa ti ne možeš, kako je suđeno tako će biti... da ne povjeruješ i još se izgalami kad ja kažem da ne vjerujem u sudbinu...

  17. Eto, pa ti nemoj verovati i dalje! :))
    Pročitala sam članak.. Strašno.