Prijava

Jel moze neko da mi okaci patika-cipele buni me malo pojam

Који је тачно разлог што овог Бохора сви товаре у рчма?

Углавном то што има комплекс величине и тражи од цијелог сајта да се учлани у његов фан клуб под образложењем да је најбоље и најуспјешније људско биће на Вукајлији икада. Такође, у коалицији са једном сенилном бабускером дјечачким увредама настоји да укопа позамашан број аутора који одбијају да му зароне у шупак.

Не бих ја бринуо за бохов рч то је маестро зачепио, не може нико да га товари

proradi mi bolest kad je neko u manjini, imam odmah nagon da stanem u zastitu, ostavite maestra na miru...

Na trenutak sam isto pomislio za Boxora pre oko pola sata, evo tusiram se i trljam zicom za sudove od tad, ali ne spada sa mene

Splačino ljudska, što ti je Pseto rekao da mu se ne obraćaš više? Ajde i da skontam da si tračarica koja ide okolo i ogovara random ljude koje ne poznaje, ali šta si mogao da uradiš ril lajf prijatelju da dođe i na šaljivom sajtu vukajlija.com kaže "rekao sam ti da mi se više ne obraćaš".

Hmmmm, ima li potrebe da nagađam?

A da, vrv čovek skontao kakva si lignja jebena.

Dobiću aritmiju od ove negativne energije ovde.

Čekaj, Pseto je rekao Bohoru da mu se ne obraća?

Ja to nisam ispratio.

Da, na forumu, javno. Kada ih je Bohor stavio u istu rečenicu.

Haha, nisam pratio spiku niti znam sta se desava ovde generalno, svratim jednom u pet dana, ali izgleda da nekom nos vise ne sme da para nebo

https://i.imgur.com/k6Y0NpW.jpg

Chad Maestro

-visoko čelo: inteligencija
-jake čeone kosti, kao u gorile: znak alfa dominantnih gena, vodja čopora
-visoki zalisci: visok nivo testosterona
-jaka vilica: alfa, visoka šansa za parenjem
-veliki nos: grčka lepota, dominantni geni
-uši pravilnog oblika
-lobanja pravilnog oblika
-jak vrat: znak mužjaštva

Dajte taj legendarni post ko ima

Nisam video to. Al možda je i Pseto ti kriv, obično ti kosovari što preko noći dodju do para i dosele se kod nas, budu zahtevne drkadžije za druženje.

Ono, primitivan sam ali i bahat zbog para sa kosova, prvi put čim ukažeš da sam sirovina moj albanski ego će to pretvoriti u nepoštovanje.

Ovaj na maestrovoj slici ima nos i uši ko Boban Marjanović. Xd

Ovo bre on okačio sebe jbt

Pseto nije ni bahat ni drkadzija. Jedan od boljih osoba koje sam imala prilike da upoznam u životu.

Znam lika što ima ove izbočine na čelu iznad obrva kao maestro. Doduše malo veće, al isto nesrazmerno velike uši i nos, a smanjen zadnji deo lobanje kao hečbek.

Taj lik je bio na onom spisku SNS botova što se pojavio.

Tilmo da li si siguran da to nisam bio bukvalno ja posto ne vidim razliku?