Prijava

Hahahah nije debeo druže, nije

Бохор
Hahahah nije debeo druže, nije

vidim mjerio si dosta kurceva usnama svojih skrbavih usta pa se dobro razumijes u njihov "fi".

Polako šta se srdiš, šaljiv sajt je ovo
Ne smeš nikoga da prcneš malo, odma digne nos.
E da odlična prozivka ovo merio si kurčeve, tvoja keva je to i na kurcu tu nosam npr XD

ne brinem se za svoju mater i tebe. moja mama telad voli samu na tanjiru.

pazi kako se mali nenad "ne srdi" pa ne zna sta ce nego na mater napasti nekome, auuuu al si mi pokazao.

Ajde ponovo pročitaj šta sam napisao. Imam ja strpljenja za tebe, znamo se.

napisao sranje, za vise nisi.

Evo pojasnicu.
Imaš neke prozivke kao moj sestić od 4 godine kad mu uzmem autić neki pa se umusi i kroz zube kaže ujka nije dobar jer ga nisu tj ja ga nisam još naučio da psuje
Napisao si merio kurčeve ustima da sve navodima sa fi haha uz to ti savršeno ide i kad neko kaže 8 da mu odg na kurcu te nisam itd, ako već i ne koristiš
A pominjanje majke i ličnog imena je odlika nubova koji su nesigurni u sebe i hoće da se dokažu nekome

Imaš neke prozivke kao moj sestić od 4 godine kad mu uzmem autić neki pa se umusi i kroz zube kaže ujka nije dobar jer ga nisu tj ja ga nisam još naučio da psuje

Naravno, ovo je svakako tačno, čim kaže Bohor kom je jedina prozivka "hahahahah taj ti je jebao ribu".

Nisi li Marka ili koga već jurio sa "hahahah kakav je ukus Frenkijevog kurca?".
Da nastavimo dalje, šta beše za Celta?
https://www.dodaj.rs/images/fvsvdfsvf.jpg

Oćemo i dalje ili ti je dosta?
https://www.dodaj.rs/images/lol0a7769a781a8e097.jpg

Oćemo dalje sa glasinama koje je širilo kučence?
http://oi63.tinypic.com/2hevg2d.jpg

Možemo još?

Kako je imati nefunkcionalan kurac Bohore? Pa komplekse lečiti smišljanjem tračeva o jebanju?

Cekaj Reme, ovo zadnje to je prozivka za mene, a za bohora je da je ker. Jbt imas dve prozivke i uspes da ih pomesas.

Inače Boh, kamo sreće da je jedan takav lik, ima viš takvih likova

Ne, nije za tebe Maestro. Opusti se.
Nisi jedini nejebičar na sajtu.

Hahhaha Reme dokumentovano fura hahhah alal vers

Uzgred, Maestro, što se tebe tiče, teško je komentarisati nekog poput tebe, jer koliko god upinjao, čak nisi uspeo da ispadneš ni najveća debilčina ovde, idol ti beži i dalje.

Reme ja baš nisam kriv što ste našli devojke lakog morala.
Sad je narod kriv što priča o tome
Ne nije moja devojka kriva kriva je masa što priča o tome.
Inače ovi printovi baš dosta govore o svemu hahaha

Printovi dokazuju da si alapaca.
To da li sam ja lakog ili teskog morala ti ne mozes znati. Nikome ti svecu nisi drzao.
A da nekim slucajem i znas, nije nesto sto te se tice. A da... tice te se, alapaca si.
Brt ti i kosmopolita niste narod brt. Vi ste lokalni izmisljaci traceva, ali dva "coveka" tesko da su narod.

U pravu si brt
Ajde se skupite svi pa odjednom da se prepiremo ne mogu ovako posebno smara baš.

prozivke visok, nizak, ruzan, lep, kurva i nejebicar nisu relevantne jer su podlozne relativizaciji, subjektivnosti i nedefinisanim kriterijumima.prema tome neubedljive.

Od svih stvari procitanih, jedino se moze zakljuciti da je Boxor alapaca, daj bre jebeno prozivas neke ribe da su kurve, ako si jebo nemoj iz postovanja, zensko je, ako nisi kako mozes znati. Mani se toga, nije muski

Ко год товари Бохора учинио је добро дјело. Кроз овај сајт није прошла већа карактерна пизда од младог сељанчића у патика-ципелама.

Lijepo cemo se provest!!!