Moram nekome da se pohvalim

  1. uffff verujem, Vučice stize recept :)

  2. Je li ovo muško ili žensko?
    http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/27412_1447871487_4471_n.jpg
    tražio sam sliku eurokrem kolača a ovo mi je iskočilo.

  3. 250 g magarina, 250 g šećera u prahu, 250 g mleko u prahu i 100 g kokosa zamesis.

    Od dobijene mase pravis kuglice, pa ih valjas u kokos.

    U kuglicu se može staviti orah, no-problem bombonice ili šta volis. :D Za Vučicu :D

  4. Hvala Papriko. :))) Kopirala sam u komp. :)

  5. Ček, ček, nisi rekla da treba nešto da se kuva :)))
    Našla na netu ovo
    http://www.becook.com/sr/recept/rafaelo-kuglice.htm

  6. Ma nista... :) javi kako su ispale
    ufff meni to lici na musko Šanzamm ili ipak zansko, xexexexe, de ti to ispade kod euro krem kolaca :D

  7. U rafaelo ide badem :D Radio sam to u poslasticarnici :D
    I kuglica treba brzo da se formira da se ne bi rastopila u ruci :D

  8. bem li ga, crno-bela slika, crno-beli eurokrem... neka logika.

  9. Nije to rafaelo, to je margarin sa kokosom.

  10. Skocimis, a sta je rafaelo kuglica onda?

  11. E Vučice jbt ja progutala recenicu celu tu masu stavis u vodu, kada se zgusne masa stavis da se ohladi :) izvini molim te, a da badem je najbolji :D

  12. Ma ništa. :)) Dešava se da i najbolji kuvari omanu. :)))

  13. Mog'o si to da obradiš malo u fotošopu. Nije loše.

  14. Ne znam da radim sa fotosopom..
    ako zelis preradi :)

  15. Сале, ја сам направио цури од неке дашчице, био код друга, помагао му да прави нешто око гитаре, нисам сликао, жао ми, али је много кул испало срце :)

  16. Mog'o si to da obradiš malo u fotošopu.

    Dodaj ono, "mogu da me powrede ali nemogu da me powrede".

  17. Сале, ја сам направио цури од неке дашчице, био код друга, помагао му да прави нешто око гитаре, нисам сликао, жао ми, али је много кул испало срце :)

    Ali meni ovo sasvim slucajno ispalo :) Seckao badem za neku tortu i tako isecem 2 badema i padnu jedan do drugog :)

  18. Ali meni ovo sasvim slucajno ispalo :) Seckao badem za neku tortu i tako isecem 2 badema i padnu jedan do drugog :)

    А ја мислио да си стругао :)

    Ја сам стругао и презнојио се сав, али је испало одлично :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.