Moram nekome da se pohvalim

  1. Ovu desnu sam strugao malo :P

  2. http://4.bp.blogspot.com/_hR7F-MqvRzI/SOvRXVPNVlI/AAAAAAAAC4A/tmZD-rZasbU/s320/Raffaello2.bmp

    'Vo je raffaello, sa ovim ultra-seksi hrskavim omotačom oko vrlo seksi-giga-laganim kremom...

  3. ono su domace rafaelo a ovo rafaelo sa visokom cenom :D

  4. ono su domace rafaelo a ovo rafaelo sa visokom cenom :D

    +

    Ono je neki njihov rafaelo...
    A poslasticarske Rafaelo kuglice se prave kako je paprika rekla.
    Radio sam u poslasticarnici 3 meseca co'ece.

  5. Sale kada si spomenuo poslasticarnicu, kako se meni jede sladoled na kugle jbt... Mnogo...

  6. Ma mogu biti i automehaničarske rafaelo kuglice, ja sam' kažem da TO NIJE TO!

    A na sve... Znate li vi da je margarin jedna od najgorih namirnica koje možete unijeti u sebe? Zašto se trujete?

  7. Sale kada si spomenuo poslasticarnicu, kako se meni jede sladoled na kugle jbt... Mnogo...

    Nisi jedina :P

    A na sve... Znate li vi da je margarin jedna od najgorih namirnica koje možete unijeti u sebe? Zašto se trujete?

    Zracenja, izduvni gasovi, voda neipsravna..
    Nije jedino margarin 'stetno' sto unosimo u sebe.

  8. Zracenja, izduvni gasovi, voda neipsravna..
    Nije jedino margarin 'stetno' sto unosimo u sebe.

    Al ja ne uzimam izduvne gasove pa pravim od njih kuglice i umačem u kokos.

  9. brate, i onako ću da crknem kad tad, pa ako mogu već da biram radije ću crći od rafaelo kuglica nego zračenja i loše vode...

  10. Bolje umreti sit nego živeti gladan.

  11. E pa sad, mnogo tražite ljudi.

  12. Položio sam FIZIKU! OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Šaljem babi poruku, a ona mi odgovara: Deda neverue!

    A ja KOMAAAAAAAAAAAAA!

  13. OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  14. sylar011
    brate, i onako ću da crknem kad tad, pa ako mogu već da biram radije ću crći od rafaelo kuglica nego zračenja i loše vode...

    Crknućeš ti od zračenja i vode sigurno, a rafaelo će ti samo ubrzati crkavanje :D

    OPAAAAAAAAAAAA

  15. črči ću OPAAAAAAAA

  16. Ima sve da vas nadživim opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  17. Položio sam FIZIKU! OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Šaljem babi poruku, a ona mi odgovara: Deda neverue!

    A ja KOMAAAAAAAAAAAAA!

    Твоја баба, моја баба олололо

  18. Дао услов за четврту поред жестоке зависности од најдражег нам сајта.
    http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/41565_141211489249082_201_n.jpg
    http://hrana.net1zen.com/wp-content/uploads/2009/02/cevapi.jpg
    Ево гајба пива пута 6 комата, и мало мезетлука, па се служите.

  19. Apofise, čestitke! Sad će me ovaj tvoj post poterati na "Moram nekom da se izjadam". Uf, kad vidim ovako savršene ćevape...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.