Moram nekome da se pohvalim

  1. Да, да, честитам. Срећа што сам јео сад, сад бих извршио геноцид над компом у жељи да поједем ове ћевапе, вероватно.

  2. Ištemao dva kupatila (prizemlje i sprat).. Hiltovku samo za beton koristio ... :D

  3. Jbga sunčani nećeš valjda parket da skidaš hiltijem. I ti svašta pišeš lolo

  4. Predjoh 200 definicija :)

  5. znaci nevjerovatno koliko se osjecam mocnoo pregotivnooo ne znam koji mi je danas!

    i evo vam jedan klip da vass oraspolizim
    http://www.youtube.com/watch?v=U6IPMI2-cGY&feature=player_embedded#!

  6. U sredu,nakon 4 godine,ponovo stajem medj' stative rukometnog gola...Jebeno jedva cekam da opet treniram i budem deo necega...AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

  7. Evo jos malo HVALBE! Nasao sam posao,i krecem da radim od ponedeljak.... \o/

  8. Zar ti nisi imao posao kojim si bio zadovoljan? Šta bi sa agencijom?

  9. Pa agencija ostaje tu,u agenciji ja nemam fiksnu platu,vec od tura,izleta itd...tako da mogu uporedo da radim i ovo i ovo,s' obzirom da cu pare od agencije dobiti tek za Novu godinu kad budem vodio nesto...

  10. Aj, neka ti je sa srećom onda!

  11. Cestitam bvdlga i srecno na novom poslu :)

  12. Čestitam, sad kad skupiš keš ofarbaj auto lolo

  13. Zabo sam tri na četiri iz engleskog, iako sam prethodno bio uveren da ću zabosti banderu.

  14. Хвала!

    Čestitam, sad kad skupiš keš ofarbaj auto lolo

    Размишљам да променим слоган.... Да пише ипак ''КО-СО-ВО-ЈЕ срце Србије,срц' Србије,с'ц' Србије''

  15. Малопре сам имао добрих 10 минута поново розе Вукајлију, без ових смарачких геј формула са стране!

  16. Сазнао сам најзад ко је Пантела10 тј чији је то дупли налог! А ЈЕА!

    Можда сам чак и једини, а можда и не

  17. Фејзбукманијак

    Сазнао сам најзад ко је Пантела10 тј чији је то дупли налог! А ЈЕА!

    Можда сам чак и једини, а можда и не

    И Амант и ја смо ваљда сазнали. Како да разменимо инфое? Ионако ником нисмо рекли, а можда си ти чуо да ми знамо, па оћеш да нам извучеш признање на фору :))

  18. Marno sam petn'est u cijelu sa lukom kod Haseta u "Petici".

  19. Dao još jedan ispit i upisao drugu godinu na budžetu. Fak jea

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.