Moram nekome da se pohvalim

  1. Tako je! Ja sam granny-tranny, al' sam opet manje kršniji od crnogorki i nemam dlake na grudima!!!!

  2. Ponekad je samo pogled ,uzrok bezbroj budnih noci,uzalud se nekad moli,to je ljubav, to se voli
    I kad oci suze vlaze,i nevesto kad se laze ili kada telo gori ,to je ljubav, to se voli!!!!!

    Matriks priča one stvari zato sto nikad nije osetio ljubav!

  3. Jela mi se korejanska ljuta supa od junetine. Uzmem i napravim supu od junetine koja nije onako ljuta, a nije ni toliko korejanska, ali je dobra! Sledeći put manje ulja, više čilija i milina!

  4. nakon bezuspesnog pokusavanja mesecima da pronadjem STRAŠNJIĆE na svim jezicima...uspeo sam da nadjem
    http://www.youtube.com/watch?v=xmelTlEzI34

  5. Направио сам програм за уређивање плејлисте за домаћи.
    ЈА ПРОГРАМИРАМ!

  6. Kakve plejliste?

    Napravio sam igricu, zmijice!
    To mi je 6. igrica u zadnjih mesec dana!
    Ja sam jebeni no lifer!

  7. Meni je biJo sad poster na Amidzishow-u. Svi su se smijali, a meni srce puno.

  8. За винамп, ПЛС и М3У. Конверзија, сортирање, избацивање из плејлисте и тако то. Ништа посебно, али то је нешто најкомпликованије што сам програмирао до сад. :)

  9. Имам два пратиоца или можда пратиље!

  10. Danas sam spektakularnim pogotkom odlučio pobednika u derbiju Bunte (šarene) lige u Kelnu i obezbedio svom Torpedo Ajzenu prvo mesto pred plej-of. Sačekao ubacivanje na drugoj, smirio loptu i u suprotnih devedeset. Ko gospodin-čovek.

  11. Svaka čast, Okše. :)
    Ja danas navijala za Zvezdu u grotlu firmaša, i nisu me nalemali. :)

  12. Победио сам у вукајлија куп дуелу.

  13. Popravio sam 1 iz fizike :D

  14. nisam se kupala dva meseca

  15. Znači to smrdi! Ja mislio da se izlila kanalizacija, ali ne...

  16. od mene za Vojvodinu, smrad sviimaaaaa

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.