Moram nekome da se pohvalim

  1. A nećeš za Srbiju? Cicijo.

  2. Javio se ortak kog nisam čula iljado godina, a mnogo mi drag. S nekom ponudom za rad u nekoj školi, ali nebitno, mnogo volem čoeka.

  3. Javio se ortak kog nisam čula iljado godina

    JaviJo ti se hajlender, sunce ti jebem

  4. Nisam jeb'o više od 19 godina.

    Ето, кад човек нешто одлучи, онда се тога држи. То је дух лололо :))

  5. JaviJo ti se hajlender, sunce ti jebem

    jes ba, sunce mi jebem, pa nijesmo li svi pomalo hajlenderi? Svi povremeno nestanemo na iljaditek dina...desi se, pogreši čovek....

  6. Zato ja svoj mač uvek naoštrim.
    Zajebi.
    Oli mu dati u ime starih dana? Mrzi me sad da računam iljadu godina u dane.

  7. ja da dam? iju! ta ja sam nevina, bre, konzervativna, sa juga! Iju, maro, iju!

  8. A popa što si muvala onomad?
    Ne laži bre ovde pošten svet.
    Znaš da ovde niko ne jebe, bez obzira što se fale?

  9. Pop se ne računa, Božji čovek bre, to se odma oprašta.

  10. Имам врхунскога сканка код гајбе. Једва чекам!

  11. пребацио сам пет 'иљада гласова.
    с' обзиром да имам само једну одабрану дефиницију, а да се трудим да одржавам нешто бољи просек, и још увек пишем упркос свему, то је за мене успех.
    а ви само наставите да не бирате моје дефиниције, па ћете морати да поједете сва говна која сте изасрали. јебем вам мајку свима, почевши од... лолол
    едит: добро, две одабране :)

  12. Добила сам данас десетку. Јееееј.

  13. Оставила ме девојка јер ме мрзело да се скајпујем често, нисам јој се јављао и по недељу дана.
    Сад она мене опасно тврдоглаво кулира, у фазону оладила сам се од тебе!

    СРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЋОООО ПОДГРЕЕЕЕЕЕЈ СЕ !

  14. I tebi to za pohvalu?

  15. Јел требам да плачем ил сам промашио тему ?

  16. Обриј'о сам се.

  17. СРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЋОООО ПОДГРЕЕЕЕЕЕЈ СЕ !

    Ovo zvuči kao da želiš da ti se vrati a pišeš na ovoj temi pa mi je bilo malo nejasno.

  18. lepi su mi noktici na nogama.

  19. ćuti tu, ovde imaš svakakvih bolesnika, pratiće te do nekog mračnog prolaza i silovaće ti stopalo

    manijaci, moja jano

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.