Moram nekome da se pohvalim

  1. ових дана јебо ко јзма а не фурам дурекс перформа.

  2. ma dupli mogu da me poljube u stopalo.
    e

    ових дана јебо ко јзма а не фурам дурекс перформа.

    el ovo znaci "imao sam seksualni odnos bez zastite" ?

  3. не него неки други кондом :Д не верујем тој риби да пије пилуле, што је сигурно сигурно је..

  4. uh dobro je :))
    vec sam htela da te izgrdim i da ti ispricam pricicu u pceli i trutu i kako je pcela dobila polensku bolest od truta :)
    use condoms i te fore :D

  5. не верујем тој риби да пије пилуле,

    Најбоље је да јој уђеш у купатило и видиш да ли има таблетица. Ал' опет ко зна какву болешћуру можеш да покупиш, Што је сигурно, сигурно.

  6. ма код ове нема фрке за болести, само за дете. у преводу НЕ СИКЋИ НА АЛИМЕНТАЦИЈУ ДЕВОЈЦХИЦЕ!

  7. Онда копај по купатилу!

  8. Konačno sam doživeo da me operiše pijan hirurg.

  9. Ćuti, važno je da si preživeo :)

  10. Укапирала сам да ова вишедневна блокада града благотворно делује на људе. И на мене.

  11. не верујем тој риби да пије пилуле, што је сигурно сигурно је..

    Ma nemoj ni jebavat, koji ce ti djavo to u zivotu...

  12. Fazon urasla mi dlaka na bulji(imam ZAPALJENJE PILONIDALNOG SINUSA), i to se sad zagnojilo, mora da se otvara. Ja sam mlađano čeljade, pa još mogu u tiršovu. Tamo doktor sa koskom oko vrata. Ka'e on meni: SKIDAJ GAĆE, LEZI VAMO!!
    Legnem ja, uzme on jedanesticu(neki ujebani nož) i isecka me, sredi me.
    Danas sreće moja keva ortakinju koja radi u tiršovoj, i kaže joj da me je operisao neki čudan doktor.Ova pita
    -Jel imao kosku oko vrata?
    Moja keva potvrdi, i ispostavi se da je tip jedan od naših boljih hirurga,ali kada se usvira, stavi kosku oko vrata i ide i plaši ljude.

  13. Када се.... Усвира?

  14. Како се презива тај доктор?

  15. Hujo ti nisi normalan, luđi si od tog doktora sa koskom, a nem0-in komentar je još luđi... Upišah se od smeha :)))))

  16. I ti skin'o gaće?! Ja bih pobeg'o, ko će ga znati, gejeva ima svuda, a još ako je bio p'jan.

  17. i ja da se po'valim..
    gledah malopre snimak sa mature i govor mi je bio dojajan, ič se ne da primetiti da sam ful "načitana".
    jej :)

  18. Christine
    i ja da se po'valim..

    зашто све што напишеш зрачи неком сексуалном конотацијом..?

  19. šomi, s' siguran? :D

  20. аха, ПРАТИМ ТЕ ДЕВОЈЦХИЦЕ!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.