Moram nekome da se pohvalim

  1. Брате два клика.. Док си откуцао то могао си наћи тему десет пута.

  2. Рецимо. Да јесам.

  3. Ја сам дупли налог једног изузетног аутора и феноменалног човека! Колико имам среће...

  4. E, Đoko, rek'o je moj originalni nalog tvom originalnom nalogu da je najobičnija sisetina, i da je sam njegov kurac izuzetniji od ovog tvog. Eto.

  5. Pih. Lego, na tvom mjestu se ja ne bih nimalo hvalila tim originalnim nlaogom.

  6. Престигао сам Ђанкија по популарности! И први сам на деветој страни, смориће ме кад пређем Костића и будем задњи на осмој :(

    И ето сморен сам сад, задњи сам на осмој, ал ме мрзи да тражим тему за јадање... ШТО САМ ТОЛИКО ДОБАР АУТОР БОЖЕ? ШТО??!!

  7. FK Berane uslo u prvu ligu Crne Gore!!!!!!!!!!
    Tooooo breeeeee sad mozemo da prodajemo utakmice opet!!!!!!!!

  8. upravo sam sopstvenom japankom ubila nekog ogromnog komarca. :)

  9. Sale jel si razmišljao koju srednju ćeš da upišeš?

  10. Brate ja zavrsavam 1. godinu :)

  11. Juče sam se konačno smejao neartikulisano posle dužeg vremena. Danas mi nije baš dan kao ali držaće me sećanje na te momente još malo.

  12. U subotu, 4.6.2011. oko 9.30h sam otvorila sezonu kupanja na Adi Ciganliji.

  13. Za neki dan i definitivno WhiteCity pa-pa, NewNow I'm coming...

  14. Ode Peđa u Vojvodine ravne :(
    Al neka, tamo rađa plodna zemlja...;))) Ne sumLJam da će se snać'. ;)))

  15. Enerdži, ono ti šaljem danas popodne, totalno sam se zaneo sinoć, zaboravih :)

  16. Opušteno bre Peđa, ne smrdim toliko...JOŠ ;))))

  17. Ja sam verovatno jedini dupli na sajtu koji nikada nije bio banovan.

  18. Ja sam verovatno jedini dupli na sajtu koji nikada nije bio banovan.

    To mora da je zbog toga što si sa pravog naloga fin k'o Ivo Josipović pa ti moderatori gledaju kroz prste i na ovom nalogu. Mada si već šurnajst puta trebao popiti ban zbog stihijskog popišavanja po svemu na šta naiđeš.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.