Moram nekome da se pohvalim

  1. Otac Save Miloševića je noćas ubijen, a ubio ga je njegov otac. Tj. Savin deda, posle neke svađe.

  2. I ja bih time da se pohvalim.

  3. I šta ti se time hvališ ?

  4. Много провидне и неинтересантне тролове имаш.

  5. Много провидне и неинтересантне тролове имаш.

    i ti imaš najmanje smisla za humor od svih modova, a ponajviše se praviš pametan, a generalno manje više nemaš pojma o ničemu, + nisi nešto ni pismen, a i šlihtaš se žestoko drugim priznatijim modovima.

  6. Заборавио си дедине патофне да поменеш. Заправо, само то ниси поменуо. :)

  7. Petre, ne raspravljaj se s Pekijem! Čitaj PVT :)

  8. ZAVRŠIJO SAM NA NASLOVNOJ!!!

  9. Какав је осећај? :)

  10. nemaš pojma o ničemu, + nisi nešto ni pismen

    Ahahahahahahahaha, koji fejl u jednoj rečenici! Kaže se "ni o čemu". Da znaš ubuduće, da te čike modovi nauče.

  11. jao evo ga i ovaj...dva najveća smarača od modova...ajde čika modu naučio sam sad, hvala.

  12. ahahahahaha kako smešno, ahahahahah.

  13. ... a imam inspiraciju

  14. Kupila sam konačno sub marinčicu za čaj, i difna jeee ♥
    Ovakvu istu:
    http://d3uwin5q170wpc.cloudfront.net/photo/17559_700b.jpg

  15. Kupila sam konačno sub marinčicu za čaj, i difna jeee

    A šta ti je to, ja prvi put čujem?

  16. pa kad čaj nije u filter vrćeici nego ovako u listićima, kad kupuješ čaj u teglama ili na merenje, onda ga staviš u neku od ovih sprdnji da odstoji da ne mora da se cede posle travčice. a ja sam davno na netu videla ovu podmornicu za čaj i konačno je našla u bgu :)

  17. sea of green... znači o tome su pevali bitlsi.

  18. Ima jedna pesma, novija čini mi se, ali ne znam joj ime i baš se pojedoh živa.

    A pišem ovde jer me mrzelo da tražim temu za jadanje.

  19. Добио сам 10! Њахахахахаха

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.