Moram nekome da se pohvalim

  1. Правим пројице до јаја!

  2. Onda blago tvojoj devojci, Doteru ;)

  3. Onda radiš u nekoj poslastičarnici :) Ja mnogo volim torte... Sad mi se jede neka kremasta, joj...

  4. Kupio novi laptop, Lenovo ThinkPad, mala zverkica!

  5. Kako sam sva nešto fina ovih dana, raznježila se, jebem li ga. Svaki dan neku đecu gledam i igram se sa njima i takooo. Sinoć sam random đetetu dala mog skočka da nosi kući.
    A inače niđe nisam mrdala bez njega. Ulicom sam se igrala s njim.
    A bio je lep. :(
    http://oi53.tinypic.com/2gtt9q1.jpg
    No nebitno, ja sam dala to maloj slatkoj djevojčici koja je plakala. Baš sam jebeno humana!
    Treba me odma' udat', kakve škole pičke materine, odma' kod nekog zemljoposjednika da mu rađam đecu da zajedno zalivamo baštu i sadimo krtolu.
    lolo

  6. TO MIL'CE BRAVO....

    Onda radiš u nekoj poslastičarnici :) Ja mnogo volim torte... Sad mi se jede neka kremasta, joj...

    Imam praksu u hotelu gde ima poslasticarnica :) I jeo sam cokoladnu :) i daa kremastu :)

  7. Sale, sad se i meni jede torta. Odoh za šlag. lololo

  8. Kad nema torte i slag je dobar :D

  9. Pa, znala sam da ti je to pos'o :) Moraš napraviti jednu za mene i Milicu ;)

  10. Poso mi je da kuvam :) a u poslasticarnicu idem iz zadovoljstva :D

  11. Kuvaš? Uuu, to je još bolje :) Evo, Milica kaže da hoće da se uda, ti umeš da kuvaš.... :)

  12. Mene ništa ne interesuje osim te torte. :D

  13. Lepo priznaj ja te interesujem :D

  14. Crkao mi eksterni tv tjuner mesec dana pre isticanja garancije, ja ga odneo na popravku i dali su mi novi. Iako je daljinski bio ižvrljan, bez poklopca baterije itd. Uvažili mi garanciju. Sad imam novi tv tjuner i još dve godine garancije.

  15. Haha, reme, imas srece xD

  16. Imam, imam, baš sam se obradovao što mi dadoše novi. :) a fazon nije no toliko jeftina stvar. 5000-6000 košta tako da mi je to ispalo perfektno. :)

  17. Ihh bre koji si srecnik :)
    A mojoj majci se pokvario mobilni dan posle isteka garancije :) zamisli to...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.