Moram nekome da se pohvalim

  1. Uspio sam da razbijem kokosov orah. Nisam tukao od glavu, jes Bosanka, al nije toliko jaka :D

  2. E ovako, juce ja bila da prijavim prijemni, i iznervirala se haos.. Stajala par sati u redu, odlepila. Zbog toga nisam stigla na autobus i ostadose mi jos jedan koji ide u pola 3, i jedan i pola 5. Splet okolnosti, nadjem se sa drugom, odemo na pice i ja propustim jos jedan bus. xD
    Odem po drugaricu, i mi zajedno ovim poslednjim. Daleko od toga da sam htela da idem tim.. iovako sam bila dovoljno premorena da bih otpadala po Novom Sadu.
    Ulazim ja u bus, a ono nema mesta. Pitala nekog decka i sela pored njega. Upoznasmo se mi tu. Ja sam i dalje odusevljena njime, njegovim ponasanjem, nacinom pricanja i razmisljanjem. Jako prijatan decko.. Prvi put se videli, a razgovor je tekao tako sto smo se nadovezivali jedno na drugo.. Ja nisam mogla da verujem. Sta ti je sudbina.. :) Lep osecaj.

  3. E ovako, juce ja bila da prijavim prijemni, i iznervirala se haos.. Stajala par sati u redu, odlepila. Zbog toga nisam stigla na autobus i ostadose mi jos jedan koji ide u pola 3, i jedan i pola 5. Splet okolnosti, nadjem se sa drugom, odemo na pice i ja propustim jos jedan bus. xD
    Odem po drugaricu, i mi zajedno ovim poslednjim. Daleko od toga da sam htela da idem tim.. iovako sam bila dovoljno premorena da bih otpadala po Novom Sadu.
    Ulazim ja u bus, a ono nema mesta. Pitala nekog decka i sela pored njega. Upoznasmo se mi tu. Ja sam i dalje odusevljena njime, njegovim ponasanjem, nacinom pricanja i razmisljanjem. Jako prijatan decko.. Prvi put se videli, a razgovor je tekao tako sto smo se nadovezivali jedno na drugo.. Ja nisam mogla da verujem. Sta ti je sudbina.. :) Lep osecaj.

    jebaćeš...

  4. Glup sam k'o kurac. Krenem u grad da kupim zbirku i posle da odem u čitaonicu, dođem do mrtve knjižare i ukapiram da sam zaboravio pare, vratim se kući i sad sam ponovo u autobusu. Sva sreća pa me prosraše ovi autobusi, svaki je stigao na stanicu u istom trenutku kao i ja, tako da nisam izgubio više od pola sata. :)

    e da i pored mene sedi mnogo dobra pička. :)

  5. i ti ćeš jebati, samo moraš znati priču k'o ovaj zemljakinjin sapatnik

  6. Lololo bar neko od nas da jebe.

  7. Ја се бар иживљавам на ауторима.

  8. Ја се бар иживљавам на ауторима.

    Odma da si mi vrnuo onu definiciju od noćas, mojne si Surovi :)

  9. Има слично, неко би ти то написао и смарао, па боље да то будем ја, зар не?
    :))

  10. Vido sam, zaboravljaš da sam klitor, i drago mi je da si je ti obris'o, a ne ona Mylyca :)

  11. Мени сте сви једнаки!
    А има она обичај да ликује док брише и да се злобно смеје!
    :)))

  12. Смрш'о сам 5 кила!!! ИДЕМО!!!

  13. Prošle godine u ovo vreme sam slomio naočare, i evo sad sam uzeo sočiva. JA VIDIM!!!

  14. Правим до јаја питу са сиром и сланином!

  15. Pičko. :) kad zoveš na pitu? I kad da ti donesem onu knjigu što mi dade?

  16. Ahahah Čače čestitam, ako te interesuje nešto samo pitaj, nosim sočiva fazon tri i po godine.

    Ma sve je super, nego sam isilovao levo oko dok sam uspeo da stavim sočivo, desno mi opušteno bilo.

  17. Moram da se pohvalim da sam jako ponosna na svoju malu seju Snohvaticu,koja je danas diplomirala na Filološkom!!

    http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/applause/smileys-applause-236634.gif

  18. Бановали ме због усташких песама, па сам учио мало. Дао сам годину.

  19. Moram da se pohvalim da sam živ.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.