Moram nekome da se pohvalim

  1. Ди енд из нир, вери нир, мај френд. Ај кен тел.

  2. Реме, који факс?

  3. Reme, kolega i fjučR inžinjer :D
    evo me, jbg, mislio da neće biti ljudi sinoć i sjeo u voz, kad si mi se javio, jbg.

  4. A jebaga. Sledeći put mi javi dan ranije, da organizujem ljude. :)

  5. Значи колега. Колико си испод црте? Биће ту померања.

  6. Hoću kolega, no frks. Da klošarimo Belgradom do prekosutra.

  7. Reme me častio pivom za samofinansiranje. Šta bi tek bilo da je na budžet upao...

    Mene sa tri, plus 5 pesama na džuboksu, da je upao na budžet i kurvu bi mi uzeo jebote. :)

  8. Нисам ја частио са три. Ортак мој је. :)
    Ја сам једно или два, не сећам се.

  9. Али не мења ствар да сам сад банкрот. :)

  10. Тешко. Сви хоће на етф. :)

  11. Нисам ја частио са три. Ортак мој је. :)

    Dobro jebiga, vas dvojica. Kad drugi plaćaju, nije važno :)

  12. А што се џубокса тиче, стил оф д најт је сабио са својом двадесетоминутном верзијом. :) Било до јаја, имао сам утисак к'о да ми курва није наплатила други сат. Лололо

  13. А што се џубокса тиче, стил оф д најт је сабио са својом двадесетоминутном верзијом. :) Било до јаја, имао сам утисак к'о да ми курва није наплатила други сат. Лололо

    I La Bamba, najjača :)

  14. Тешко. Сви хоће на етф. :)

    Ма знам, мада дешавало се прошлих година да 500. упадне на буџет, али реално су ми шансе веома мале. :)

  15. Има ли кога са Пмф-а?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.