Moram nekome da se pohvalim

  1. Е не сећам како је било прошле године, али мислим да није било баш толико померања. А и боли те, школарина ионако није велика. Сад уживај до октобра. :)

  2. Ма знам, уживам, боле ме. Мада сам сам крив, спремао сам пријемни цирка две недеље.

  3. Немам појма. :) Имаш и неке људе на молекуларној биолоЗији. Чини ми се. :)

  4. Christine sez:

    barra i ja rušimo stereotipe..
    i pored nolajferisanja i neučenja na vuki, ipak smo na budžetu! :D

    ja učio nedelju i po dana pred prijemni. I još uveksam se zajebavao na Vukajliji i igrao CS. I upadoh na budžet i još treći na rang-listi. Tako da, stereotip uništen, hahahaha! :D

  5. Oba grada na budžetu :)

  6. за 10 дана сам научио италијански за седмицу! КО ЗМАЈ!

  7. Super! Čestitam! A padeže?

  8. које падеже? :Д

  9. Nemam šta da se izjadam, sve mi je lepo.

  10. Evo i ja da vam se pohvalim.. Na budzetu sam! :)

  11. Продужио сам чланство у клубу, и закачише ме за сто динара. Ми смо цигани, најјачи смо најјачи.

  12. Продужио сам чланство у клубу, и закачише ме за сто динара. Ми смо цигани, најјачи смо најјачи.

    Fight club? M?

  13. У ширем смислу.

  14. Попишао сам муву!

  15. Prvi put u životu pojedoh dobre ćevape u Novom Sadu... mislio sam da to ne postoji.

  16. Попишао сам муву!

    хахахах готиван осећај скроз :Д

  17. Prvi put u životu pojedoh dobre ćevape u Novom Sadu... mislio sam da to ne postoji.

    Бањалучки?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.