Moram nekome da se pohvalim

  1. Ел то ДТД канал? :)))

  2. Jeste..napravili bazen pored kanala davno, i stavili neke filtere za vodu.. mada je ovaj deo kanala jako cist :)

  3. рекла продавачица на трафици ћалету да не мож да му да фискални рачун јер јој је каса у фрижидеру!!!
    још увек се смејем ко луд (а то је било пре 3 дана)

  4. Počinjem da ostvarujem jedan od većih snova u životu. I'm the man, yes I am.

  5. Ne, to mi je bio najveći san, a njega sam ostvario kad sam primo platu za misije na YT. Da ne poveruješ kakav ČOVEK!

  6. Dakle, finale Bunte lige u Kelnu. Moj Torpedo Ajzen protiv Tronogih. Prvo poluvreme tvrdo, nemoš tvrđe biti. U drugom 1:0 za nas, 1:1. 2:1 za nas, 2:2. Produžeci, već svi dišu na škrge. Bukvalno poslednji napad, lopta do mene na desnoj strani. Korak i sa roga šesnaesterca silovanje direktno u bliže raklje. Ulazi od prečke, golman ulepšava. Sudija svira kraj, ja dobijam tuš pivom. Jebote kako sam srećan.

  7. Kupio sam kremu protiv osipa od ujeda, valjda će pomoći.

  8. Oks jebe, a Cule se maže :D

  9. Ja sam skromni ubogi momak, ako samo mogu da se izlečim, fala, ako ne, opet, ništa, fala.

  10. Uzeću 50 evra. Ne znam da li da se jadam ili hvalim.

  11. Јер си продавао своје тело галантним старијим дамама?

  12. Prodao je džakče koksa Mrmunu u javnom wc-u u Studentskom parku :)

  13. Nisam. :) radio neki sajt, mada realna vrednost toga što sam ja radio je nekoliko puta veća od tih 50 evra. :)

  14. Ahahahahaha, taj rad Čače. :) kakav lik.

  15. Uzeću 50 evra. Ne znam da li da se jadam ili hvalim.

    +1

  16. Spao na trocifreni broj ranka :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.