Moram nekome da se pohvalim

  1. Bruce

    Večeras sam upoznao autora Bobi Braun. U poređenju s njim, više od pola mojih prijatelja pada u kategoriju pičke. Čovek je Čovek, sa zasluženim velikim početnim slovom. Kad vam Bruce kaže.

    Позајмио ти двеста евра?

  2. Ne mrzi me da stojim u red u pošti.Zapravo to baš volim.

  3. Za razliku od mnogih muskaraca..Meni je soping do jaja..

  4. Meni mojoj dragoj uskoro se bliži godina dana...Ozbiljno razmišljam o produžetku ugovora :)

  5. Скинуо сам Најтс оф Онор и сад идем да таманим католичку гамад са Србијом!

  6. Нашао своју "Ја сам звездаш" чланску карту из 2000. године, почеци...

  7. почеци...

    ...краја.

  8. Апиш ме за јаја.

  9. Скинуо сам Најтс оф Онор и сад идем да таманим католичку гамад са Србијом!

    Kakva je to zaraza samo...

  10. Банујте га, ктитори!

  11. Izmenila sam način ishrane. Držim se toga već 7 meseci.

  12. uspeo sam da se ulogujem nakon pola sata...i to bez potvrde kroz mail!

  13. uspeo sam da se ulogujem nakon pola sata...i to bez potvrde kroz mail!

    +100

  14. Odrastao sam sa bratom i 2 sestre (imam jos brata i jos 2 sestre al nije to tema) i kada bi jeli krem svi bismo se otimali oko crnog a beli niko nije rado jeo al na kraju nerado jedemo beli deo i onda sam ja jednom prilikom poceo da jedem samo beli krem (namerno) jedno mesec dana, i oni me pitali sto a ja kazem zato sto je lepsi. I tako oni krenu da jedu beli a ja se vratim na crni i onda sam ja konacno jedini jeo crni krem :) ugledali se na starjeg brata. Ovce.

  15. sa mnom bi ste prosperirali.nemate pojma beli krem vlada.

  16. Odrastao sam sa bratom i 2 sestre (imam jos brata i jos 2 sestre al nije to tema) i kada bi jeli krem svi bismo se otimali oko crnog a beli niko nije rado jeo al na kraju nerado jedemo beli deo i onda sam ja jednom prilikom poceo da jedem samo beli krem (namerno) jedno mesec dana, i oni me pitali sto a ja kazem zato sto je lepsi. I tako oni krenu da jedu beli a ja se vratim na crni i onda sam ja konacno jedini jeo crni krem :) ugledali se na starjeg brata. Ovce.

    Fors iz strong vit dis uan.

  17. Džoni ti si lud,ti si,ti si,ti si luuuuuuud.

  18. nemate pojma beli krem vlada.

  19. Odrastao sam sa bratom i 2 sestre (imam jos brata i jos 2 sestre al nije to tema)

    da se ne zoveš možda slučajno Roki, ili Avatar, ili možda Jamezdin?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.