Prijava

Ima li 4k sliku ili je sranje

I nisi za struju odgovorio

Jel pere veš i ako pere da li odvaja beli od šarenog?

јел ти реко продавац да и он има такав?

kako si pogodio.jeste, zbog toga sam ga i uzeo

Bio sam kod doktora, rekao mi je da mi je sve ok sa ušima :) Izgleda da predugo klimu ostavim upaljenu pa mi ih iritira. Sluh mi je isto provjerio, odličan je

Super druze, nek si ziv i zdrav

Hvala brt i e da te pitam

Маестро ♦
Plidu ko je osoba sa tvog avatara nikako da pitam

Amanda Hummer, mlađahna Brazilka

Kako se zove ona što si je prije imao na pp, slično je izgledala, je li isto Amanda

Sara Orrego je bila pre nje, ako mislis na onu u sivoj dukserici. A ako mislis na onu gde se samo faca vidi, to je Amanda

Nisam znao gde da napisem ali moram da pohvalim atmosferu na vukajliji. U zadnje vreme nema nekih zestoki rasprava i sto je najbitnije medju defkama vlada dobro raspolozenje, neke prosecne defke prolaze sa velikim brojem pluseva (u odnosu na slabu aktivnost sajta), bar ja a vidim i drugi, daju taj plus nekako dosta lakse ili se iznenadim kada vidim da neka defka nema niti jednog minusa. Lepo u svakom slucaju, sirite pozitivu, volim vas

Hahahahahah LJUBAAAAV ♡♥♡♥♡♥♡

Tako je prijatelji, širimo pozitivu !

Danas sam vozio Porsche Panameru Turbo S 500hp 255km/h, u jednom trenutku sam se sjetio Darka Lazića, zamalo da naglo zakočim na sred autoputa boktejebo

Jese hvališ time što si vozio poršea ili što si se setio Darka Lazića?

Nikad prije nisam vozio 255km per aua (iako sam mogao malo teže) al ovo čudo ima fünfhundert pferde, ich gucke in die Sterne i bilo je easy peasy lemon squeezy

Pliduuu
Nikad prije nisam vozio Darka Lazića per aua (iako sam mogao malo teže) al ovo čudo ima fünfhundert pferde, ich gucke in die Sterne i bilo je easy peasy lemon squeezy