Moram nekome da se pohvalim

  1. Дошли ови из НИС-а са тешком механизацијом у моје село да траже нафту. Можда постанем неки шеик. :)

  2. Ili isele celo selo ako nađu naftu.

  3. Ајаој! Дај среди неки пос'о, од нафте се једе добар 'леб. :)

  4. И о томе сам размишљао. Али у том случају би морали да нам дају кинту бар за неки фин станчић у граду, иначе би радила шибица. :)

    А немам појма одакле им идеја да у околини Крушевца има нафте. Још дошли па копају по брдима.

  5. Коначно сам достигао следећи ниво стелт мода. У скоро празном ноћном бусу, кондуктер ме није видео! Време је за следећи изазов, а прва прилика је Бирфест. Покушаћу да креснем девојку док прича са неким а да она то не провали. Спреман сам за велика дела!
    СТЕЛТ МОД СТРАЈКС БЕК!

  6. Пијане бичарке ХИР ВИ КАМ! Хиљаде и хиљаде страница, гомила извучених пасуса, нека ће за то да плати. Бир Фест Београд 2011, Бурза јебе. ПРВИ ПУТ!

  7. Upiso sam se danas u treći razred! Uspeh!

  8. Uroše, jednom sam se u privatnom busu sakrila od konduktera. Bila je noć, vraćala sam se sa posla, nisam imala kinte za bus a bio je poslednji. Uđem, odem na zadnje sedište, skroz do prozora gde je mračnije, pošto je bilo zimsko vreme, uvučem ruke i noge u perjanu jaknu (jer sam metar i žilet visoka) i tako sve do moje stanice. Kondukterka me nije ni primetila sem nečije jakne. Pošto je jakna imala dva lica a izlazilo se na prva vrata, okrenula sam je da ne provalii i izašla. :)))

  9. Вучице то је друго, ја сам стајао код средњих врата!
    :))

  10. Au, znači taj je bio ćorav ili mu je neko drugi zapao za oko. :))) To se dešava i meni redovno. Nedavno sam uletela u privatnik na zadnja vrata i sela. Kondukterka nije videla da sam ušla a bila sam bučna i telefonirala.

  11. Vučice, kad je neko tvojih dimenzija, kondukteri ga gledaju kao na malo veći hibrid od djeteta. A mislim da djeca na plaćaju karte :D

  12. Kakav si Kasper Uroše.

  13. Hahahahaha, to je rekla kondukterka svekrvi kada sam išla sa njom u Pančevo na Buvljak. Direktna linija do tamo. Samo smo se pogledale i nasmejale. I nisam platila kartu. :))))

  14. ХОХОХО Кевин Бејкон!

  15. Pojeo sam 4 punjene paprike veličine ogromne sarme. Milina.

  16. jos da posetis klonju ( ali pojedi nesto slatko pa pusti da nabubri)

  17. Već sam stukao red kolača. Jes lud, da odmah idem u klonju? Sad uživam u varenju hrane :D

  18. Pojeo sam danas skoro pola tepsije gibanice i jedno 3-4 parčeta ledenih kocki. Pravi sam prasac :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.