Moram nekome da se pohvalim

  1. Upravo sam saznao da će preko novog mosta na Adi ići i tramvaji i mnoooogooo sam srećan zbog toga :) Ja inače mnogo volim tramvaje, i zato sam srećan :D

  2. Хахахахах!!!
    :))))

  3. Поправио сам тастатуру и планирам рокнути коју дефиницију у догледно вријеме. Суперишка.

  4. Pojeo sam celo pakovanje onog trouglastog sira za 5 minuta i sad mi je do jaja.

  5. Sada si opravdao svoj nadimak. :))) Ja sam se nažderala špageta sa sosom pd paradajza pomešanim sa tunjevinom. Mmmm.

  6. A pre 3 sata sam jeo špagete, i evo sad jedem med :)

  7. Ja sam pojeo celo pakovanje baninijevih kukiza, kiflu, jogurt i kapri i još sam gladan. A sad mi se jedu i špagete. Jbt.

    Pojeo sam celo pakovanje onog trouglastog sira za 5 minuta

    Bez ičega? Kako ti ne bi muka?

  8. Bez ičega? Kako ti ne bi muka?

    A što bi mi bilo muka? Ko da je to puno.

  9. Mhm, relativno, verovatno. Ja taj sir ne mogu da jedem u više od dva komada zaredom, a kačkavalj i mlade mogu da satirem u tonama.

  10. Ja onaj dimljeni, Karavan, slistim ceo onaj krug, to je valjda kilo, za 3-4 dana.

  11. Upravo sam saznao da će preko novog mosta na Adi ići i tramvaji i mnoooogooo sam srećan zbog toga :) Ja inače mnogo volim tramvaje, i zato sam srećan :D

    I ja volim tramvaje lolo. I trole.

  12. dimljeni,

    U, taj i ja obožavam.

  13. Izdržao sam 2 dana na nultoj dijeti i još sam igrao 4 sata basket na poziciji levog krila.
    Niko me nije mogao stići iako imam sto kila.

  14. Mnogo sam srećna :))))

  15. Po ovom danu ? Svaka čast...

  16. Igrao fudbal po kiši.

  17. Po ovom danu ? Svaka čast...

    Da, da, kada sam srećna, ne primećujem ni kada sekire padaju .)))

  18. Eh, ja knjavao danas ceo dan nakon maratona "Igre prestola"

  19. Prestali mi grčevi u stomaku, sad mogu da jedem šta 'oću! :D

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.