Prijava

Ih, davno to bilo... Bilo pa prošlo. ;)

Jebo sam posle silu vremena. Lep dan danas.

Na ovaj pomet? Bojim se da te samo iskoristila da se zagrije...

Pa fino sam je zagrejao hehehe

Preznojavao sam se na ovaj razgovor izmedju bolje i dzonimira. Pauza na svaku drugu riječ, neki trnci me prošli

oba specijalci jbg

Preznojavao sam se na ovaj razgovor izmedju bolje i dzonimira. Pauza na svaku drugu riječ, neki trnci me prošli

Meni je najjači momenat taj što je Džonimir dodao da je bio

prvi dejt

iako je verovatno bio 6-7, i potrošio je oko 50-ak eura na ribu. I rekao da želi vezu. Zato i verujem da je kar'o hehe

Bar neko da jebe na ovom sajtu. Legit je jebao, niko normalan ne koristi sintagmu "silu vremena" a da nije ludacki ushicen, tip ushicenosti koji samo nova picka uzrokuje. Samo napred druye

Preznojavao sam se na ovaj razgovor izmedju bolje i dzonimira. Pauza na svaku drugu riječ, neki trnci me prošli

Ahahaj quality content 4/5

Danas na gradskom bazenu, termin od 14-15h. Prethodni termin se završio u 13h, sat vremena već niko nije plivao, voda se umirila i izgleda kao staklo. Ja uskačem, plivam, iza mene onaj fini trag u obliku obrnutog slova V. Ma milina. Prvih dvadesetak minuta sam bio sâm, onda je i neki čovjek došao.

Imao sam 20 min olimpijski bazen za sebe, i sve to me koštalo 1€, koliko košta jedan termin sa mjesečne karte. Nikad ljepše plivanje u životu nisam imao.

Имате воду у Никшићу?

moram nekome da pohvalim bazen

to je bazen za euro, koji vam kurac, ne hvali se time decko.

Šta ste posle ti i taj čovek radili?

Uradio sam 60 sklekova u jednoj seriji

Video sam Gambija danas u 26-ici, zaglavio mu se plašt na srednjim vratima, Bože kakav pogan rečnik taj čovek ima

Sretnem danas čoveka koji mi je taličan kad god ga vidim obavezno uđem u jaku lovu nedugo zatim, baš me obradovao haha