Prijava

svaka ti dala, ploditelju

Коначно сам успијо да из једног цуга попушим цигар. Оклада је била и добијо сам 50 бошњачких марака

Cestitam, inace ova tema bi te mogla uskoro interesovati

Hahaha dobar šuk mujo hahaha

Јепсе ниси фер

ne bih da ti nipodastavam uspeh,ali su ti bas niski standardi za kvalifikaciju istog.
mada,nije to ni toliko lose.

U zadnje vrijeme kada ocjenjujem defke, one kojima udarim minus (a ima ih) budu vec duboko u minusu, dok one koje plusiram, budu vec pozitivno ocjenjene od drugih. Pa sada, s obzirom da je to konstantno i vise postalo normalna pojava, ja bih da se pohvalim i samodeklarisem kao relevantan ocjenjivač defki, bukvalno kao neki degustator definicija. :)

U zadnje vrijeme kada ocjenjujem defke, one kojima udarim minus (a ima ih) budu vec duboko u minusu, dok one koje plusiram, budu vec pozitivno ocjenjene od drugih. Pa sada, s obzirom da je to konstantno i vise postalo normalna pojava, ja bih da se pohvalim i samodeklarisem kao relevantan ocjenjivač defki, bukvalno kao neki degustator definicija. :)

U zadnje vrijeme kada glasam, stranka za koju glasam je vec uveliko izglasana, dok one na koje pljujem i inace ljudi pljuju na TV-u, s obzirom da je to konstantno postalo normalna pojava, ja bih da se pohvalim i samodeklarisem kao relevantan politicki kurac, bukvalno degustator politickih partija :)

AHAH ko želi nek čestita ko ne želi nek ignoriše.

Ali kontam, meni se dešava često u zadnje vrijeme da dajem više minusa i imam neki guilt trip zbog toga ali onda vidim da su uglavnom defke već u minusu pa mi bude lakše

Jebo sam posle silu vremena. Lep dan danas.

Честитамо Ђони

Ко је госпоја је ли наша

Hvala, hvala... Koji su naši? :D

Па ваљда Срби осим ако се није промијенило шта

То си брте спавао дјевојку или био неки уан најт стенд?

Aha, pa jebem li ga nisam znao na šta tačno misliš. Jeste, jeste... Pa ovo nam prvi dejt, pa ćemo tek da vidimo šta je bilo.

Најљепши је први дејт кад има нека акција послије њега. Чувај то квалитетно девојче Ђони, од нејебице човјек полуди. Ево ја сам већ полудио.

Jao da znaš... Nejebica jebe čoveka jače i od posla, besparice i ostalih sranja.

Ја ево већ четврти мјесец у фази нејебице. Није ни толико страшно, престане да те копка након другог мјесеца.

Драго ми је да ћеш сад бити насмијан и ведар на чету. Оно кад смо те лијечили од љубавних јада нас изморило баки.