Prijava

daj facu, kako da drkam na ovo?

izgleda turaju suplemente u sendvič?

https://imgur.com/a/31ZhaG4

Evo jebi ga s mora, prošlo leto (editovano u pejnuto lol) nije strašno, nisam imao stomak jače od godinu dana pre toga. Nemam neku gde sam se bio bas zapustio

Pa mislio da ih istrimujem ili nešto za plažu, al kad već nema mora ove godine, ko ga jebe.

Kako ces vezbati ramena na sipci?

Širokim zgibom jebeno čuj kako će

Zgib široki sa neutralnim hvatom što kaže Bohor i pajk sklek.

@Bombas ne mogu s facom sliku, doksovaće me Tilmo, jbg.

Kakva građa, hahaha, auuu... Loša ti je genetika skroz. Ovu količinu mišića sam imao na sebi sa 19 godina

Jesi radio ti nekad nešto u životu jebote? Al ok, možda te i prinudni kardio pojeo, ipak te plaćaju po kilometru namotanog kabla... Plus soma i po i sendvič kad je mitingovanje ljuto

Ja ne mogu dva zgiba jbg... Ali dižem 150 na mrtvom

Dizes moj kurac ahhahahahhahahz

Hahahaha
Ok, Bobe :*

Jel imaš krst od dlaka na grudima k'o ja, prokletinjo

kako vam je jadno ovo prozivanje molim vas prestanite

Mister No, kod mene imaš dva plusa:

1. Niknejm mog omiljenog strip junaka
2. Bombi nomad jahač

Ali što se građe tiče, moram ti reći da si na stovarištu peta klasa, čitaj- za ogrev

Šta moliš, Hipsterisha, Boga za pamet?

30 godina sam proveo u legiji stranaca,ratovao sam u mozambique,chadu,francuskoj gijani,avganistanu i josh mnogim mestima shirom planete,i ti se meni nashao da se kurchish ???

Histerisha govnarko mali glupi cilja na to da napravi od ove bezbrižne teme potragu za najjačim čovekom na planeti, vidi se da se decxkitj već oseća UGROŽENIM, opusti se maleni to je samo trip u tvojoj usijanoj glavi, elem moram te razočarati najjači čovek na planeti više nije među nama, njegovo ime je Brus Li. Možeš imati dva i po metra i 200 kila pure whey mase ali kada se Brus Li obruši na tebe kao soko sivi tić, veruj mi da si mrtav kroz 9 sekundi

Imao sam čast da mi jedan trener od 50 i kusur, čovek za kojeg bi rendom Erisha pomislio da je dovoljno da ga gurne, pokaže par smrtonosnih zahvata koje izvodi munjevitom brzinom, bukvalno toluskom od kukuruza može da te jebeno ubije