Prijava

Imao sam negde njegovu vizitku. Moram da ga potražim, ako je još uvek živ. Reinkarnacija Brus Lija. Sledeće godine na spremanje kod njega. Rekao mi je tada, još uvek se sećam, " Kada budeš spreman i sposoban da kontrolišeš svoju moć i znanje, Učitelj će se sam pojaviti. Dogodine u Kninu". Tačno, jebote

Ajmo Futog
youtube.com/watch?v=SRFZECkdDPs

Daj bre druže trolovali su ljudi ovde i lagali al ovako glupo lupetanje gluposti nije vidjeno haha

Pa i ti si na terenu, izvoli, pokaži se, polumozgu?

Svuda jedan jebeni isti Boxor u istoj jebenoj košulji, kad bih mogao da vas poređam pod konac i opalim jedan domino šamar

Bolje nađi dečka nekog, prvi gej brak Šumadije. Serem ti se u čarapu majmunčino, ščuo?

Dokazi junachino, izmeri 150 kila lepo, i digni mi ga

Mister_NO
Prezadovoljan sam napretkom obzirom da sam krenuo da vežbam napolju tek maja (umesto aprila, a i to je sjebala kiša bar pola)

https://imgur.com/a/zSow6nF

Cenim da imam još 2 meseca lepog vremena za šipke, sad ću malo manje kardio, malo više ruke i ramena :)

Pa u pravu je ovaj seronja bob rok. Možda si ti zadovoljan napretkom, ali ovo na slici je kao neki klinac od 14 god koji tek počeo da ga drka.

Mršav bez ikakve građe.

E sad, za pohvalu je što uopšte stižeš da vežbaš i što imaš volju i što imaš znojnik.

Pa meni je Ok brate, oću da budem lean ko Bred Put u Fajt klabu, ne da se pravim u životinju. :)
Ima još puno da se radi.

bombas avant-garde kao i uvek

Bravo No, fino. Potraži na y vahva fitnes.

Samo udri, Mister No. Da ne prođeš k'o Tilmo pa da te se fulja batali jer si pustio stomače

Ja te razumem, brate moj. Ali ne i fuksa

Cica da se smrzne kad dodirne Mister Noa! Spid će ti pomoći da pojačaš performanse

Imaš neku dijagnozu bobe roče?

Mnogi ovde "troluju" ali iz tvojih postova izbija šizofrenija.

Ja sam odradio analizu, imaš si ti problem opasan.

"imaš si", hahaha, pa na ti ogledalo, kobasičaru

Tilmo analitičar. Veeeliki analitičar. Kako do sad nisi dobio pozivnicu od nekog društva intelektualaca, SANU recimo? Najveće pičke ovog društva su komercijalisti, bežiš od svega težeg od 5 kila, i onda što ti se žena bacila malo i ona na kobasicijadu

Možda zaista imaš bipolarni poremećaj. Blažu varijantu doduše.

Ja znam da si peder, k'o i Bohor i cela ta ekipa. Meni ne moraš da se pravdaš. Ja ti ne sudim. Bog će ti suditi za sodomiju