Prijava

Jeste da jebanje za pare i nije neka pohvala,ali barem nije uplacivanje Onlyfansa ili slicno,jos ti i decacki san da jebes Brazilku,to je dobra stvar.

bukv ova avaxova avantura me vratila na neka ranije razmisljanja, jebati brazilku je bio fazon must have jbt kao rijanu svojevremeno neku bukv da imas priliku da pojebes nebitno dal za pare koga boli kurac samo daj

upravo sam provalio da me pukla sujeta avaxe kucko lazljiva bijo si sa ciganjkom

dajte portfolio mozhda se i odluchim

Ja nisam imao nikakve snove da jebem neku posebnu vrstu žena ali da sam imao sigurno bi ostvario za 200 evrića tako da rispekt trajfo

Pisao sam ovde o tome slično, odavno bilo kad sam vais à paris chez mon ortak koji tamo još uvek falabogu živi radi itd pito ga da me vodi međ kurve da izaberem jednu crnkinju tru baš, da izjebem neku provokativnu čokoladnu što cara reko rijana fazon i nađem jednu baš dobra jebo bi i bez kondoma tad al onda primetim najlepšu plavušu koju sam do tad video uživo u životu i šta ću, izaberem tu plavooku arijevsku slavensku ukrajinku, koštalo 40€.
To bilo pre 2010

onda je ova fudbalerka bez sisa ako je obj 160cm

https://secrethostess.com/5004407/

I mi cele tri strane moramo da potrošimo da bismo se vratili na ovo

Trajfo u Srbiji išo da prca Brazilku lol, daj bre Caro nemoj trolovati tako ljuto, vidiš da su mu podvalili nekakvu Romkinju iz Borče Ovče Krnjače, čuj nije znala engleski LOL pa šta je to čudno. Trajfo nemoj da širiš tu priču, možda nije bila legalna.

Nemojte bre da jebete žene za pare, šta nije u redu sa vama. Šalju u pakao za to, to pod 1, dalje, navućete nekakve boleštine, jadno je samo po sebi a i što brat mesni kaže možeš za džabe da jebeš ako imaš obe ruke i noge šišaš se tuširaš itd.

ajde ok nek je jebo decko boli ga kurac al to sto "oseca ljubav" mi je malo preterano jbg

dodjes ovde iskurcis se da si obavio dobar posao i prodas pricu kako ste se mazili, ne znam el sam retard al malooo mi je ovo previse ta fegetska emocija lJubaVi

Zbog koje bi lud
promenio ćud

još je i kurvi rekao "baby"

L O L
O
L

stae avax reko brazilki dok se zapirala: VRATI SE BEBO

Jebeš mi sve ako na nekakvoj ciganskoj vukajliji baby ne četuje sa drugaricama, u fazonu rođena, kako sam sinoć izmuzla tipa nekog za dvesta glava, ubedila ga da sam Brazilka LOL

ma nemam pojma ajde ta jebacina razumljivo sve ok al ovo naknadno glumatanje, fazon kao jesam ti se dopao bebo wolim te a ova u fazonu ajde pali gugl translejt mrzi me se trosim na engleski nek iskulira majmun kratko me jebo lakih 200 jura nek dodje ponovo platio dva sata papak

jbt posto je noc da ono imas real feel sve sa kajganom ujutro el ima to da se plati

Baby posle 12 minuta maženja došla u iskušenje da uzme 50e i zapali kući, smorio je Trajfo za medalju haha

bukv, za ravu bio easy task moraces avaxe da napravis plan za sledeci put ko onaj mali za ribnikar!!! (nije mi nista normalnije palo napamet u trenutku jbg)