Prijava

Ko nije svratio ja nisam svratio :(

MoNdEnsKa lEtoValIsTa

Sta kaze mesni kad ga pitaju kako se osjeca?
- M'onako

skec.jpg

bacio jednu bombu i danima se lale ne prestaju daviti od mog kurca, čude se da nisu svi invalidi koji motaju kablove za 40000 pa mogu dalje od inđije.

boMbU

aj cuti snime idi jedi virslice ujutro mejmune

Ovaj cara bi najvise volio da može da zvizne šljagu preko interneta snimeu, malo ko ga izbacuje iz takta ko snime ja ne znam sta je to

cu preko interneta, jebo bi ga u lajvu bukv pisam se na likove sa piskutavim glasicem

da zvizne šljagu preko interneta snimeu

on meni, hahahahahaha, šta će mi debela slina sa stomačinom koja kenja 24/7 po zaboravljenom forumu uraditi? može samo pasti na pod i početi da mi puši kurac, kad bih mu dao.

verujem da je kombinacija svega toga, ali pre svega ljubomora, što sam u svojim najboljim godinama, imovinski obezbeđen, što postoje ljudi koje me vole, što imam više obrazovanje, dobru građu i još bih mnogo toga naveo, ali onda bih delovao neskromno.

više obrazovanje

lolo snime ima visu ckolu

a odrastao sam u gabaritnom siromaštvu i jedva smo krpili kraj s krajem dok nisam završio faks za koji nisam nešto ni plaćao jer sam jebo mamu na prijemnom. sada, kada mogu da finansijski izdržavam i sebe i roditelje, sam se častio francuskom i monakom.

sada ću sebe da zaustavim i da prestanem pušiti sopstveni kurac, jer imao sam svoj momenat i meni je dosta.

Opasna trigerovanja na monako i na kabrio vidim...

To se nekad ovde zvalo patišpanj ako se dobro sećam suštine

Ovaj cara bi najvise volio da može da zvizne šljagu preko interneta snimeu, malo ko ga izbacuje iz takta ko snime ja ne znam sta je to

ovde sam zaboravio ubacim pliduu +3 troll pointa zasluzeno

Nije, patišpanj je šatro suptilno kurčenje, no braćala mesni je prskao pravo u oči.