Moram nekome da se pohvalim

  1. Ozb caro, izpizdis na snimeove postove cesto, ne znam sta je dublja pozadina svega toga, sjecam se da si mu nabijao na nos neko kmecanje na kozmopolitu ali ja se toga ne sjecam tj ne sjecam se tebe i mesnog na vukajliji u istom periodu uopste i otkad datira taj vas “sukob”

  2. pa samo to slina i zna, da nabija neke totalno nebitne nebuloze na nos kao što su kabrio, šetanje, kozopolita, tastature itd, pa misli da troluje i da je smešan i zanimljiv. mali čovek, nebitna mikročestica koju trebate kolektivno ignorisati, nije vredan vašeg vremena.

  3. e svasta pliduu ja bio ubedjen da TroluJes, i pre neki dan sam se zaebo na istu foru

    pizdim na snimea otkad nisam uspeo da ga koristim kao majmunica obj sto dobro ide fazon kamenofilu lolo

  4. pa samo to slina i zna, da nabija neke totalno nebitne nebuloze na nos kao što su kabrio, šetanje, kozopolita, tastature itd, pa misli da troluje i da je smešan i zanimljiv. mali čovek, nebitna mikročestica koju trebate kolektivno ignorisati, nije vredan vašeg vremena.

    zenski stratimir vajb reptil siktavac opnokrilac kmeeee

  5. a odrastao sam u gabaritnom siromaštvu i jedva smo krpili kraj s krajem dok nisam završio faks za koji nisam nešto ni plaćao jer sam jebo mamu na prijemnom. sada, kada mogu da finansijski izdržavam i sebe i roditelje

    Ovo mi je bukvalno kao da čitam ispovest neke od crnačkih arenbi zvezda, sedamnaesto dete u porodici, kuća bez kupatila, kesa bombona se delila pet dana, malo sisaš pa daš bati, keva tri posla radila jerbo čale ležo na robiju...Al sad svila i kadifa, sve ih izdržavam sa mojih deset čestitih i talentom, uspeo sam u životu bat am stil Dženi from d blok. Beat Mesni Džejlo za sirotinju.

  6. vukajlija jbg a ja mislio ovaj snime jede govna preserava se ono true mejmun

  7. Jebo mater gle ovo

    https://www.google.com/maps/@43.7392789,7.4277496,3a,75y,120.28h,96.5t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipMPZ2s7WIN4Y_Nk5alTF5RW_ZHeD6FY6n2xY4H3!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipMPZ2s7WIN4Y_Nk5alTF5RW_ZHeD6FY6n2xY4H3%3Dw900-h600-k-no-pi-6.50114280819588-ya0.5842614337756231-ro0-fo90!7i5376!8i2688?coh=205410&entry=ttu

    Alid, Dženan, Safet, Džafer, Hašiš, Eva, Biba, Ćili, Dželjana - brat Mesni sve braće i sestara što ima od tri majke i četri oca spakovo u kombi i pravac Monako, lepo, treba porodice zajedno na okupu da se drže. Šta radite tamo, prodajete balone? Nemoj da vračate i prosite, ne sme to tamo.

  8. eee moja sirotiljo trebalo je stici dovde, sta se sve u civotu moralo pretrpeti sta se moralo zrtvovati sad e red za kulturnu empancipaciju napokon dotle je doclo to sam uspeo!!!

  9. real ovo sa snimeom je jedan od top 2-3 najgorih kridzpostova u zadnji fazon 365 dana neko dira moje putovanje kiseli ljudi kmeee

    real da se mejmun uputi na fb tj na osnovnu bazu koegzistiranja ovakvih kozoeba

  10. Brat Krindžegar "spavo sam po tvrdim buvljivim berlinskim podovima po kojekakvim studenjacima al zato sam sad na spotivaju" (KOLT 15 GAP varijanta) < gabaritno siromaštvo brata Mesnog koji je dogurao do pločnika Monte Karla. Kirk je sirotinja za sirotinju, Mesni je čru sirotinja. Kirk i njegovi masnokosi kričavci Monte Karlo mogu da vide samo na cigarama lol.

  11. Lako lalosima pisati sve ovo u dva ujutru kad mesni nije tu da jebe mame

  12. de bre krindzara profuro kokroača kroz nosjanu koliko snimeman nece mimoici velegracki kockarnica u civotu

  13. mada obj jaci je bio kirkov krindz od ovog sa onom spikom KakVi Su LjUdi TamO kAkVi su basevi

  14. Mesni brate oćeš da kupiš sliku? Sad si gospodin čovek, treba ti nešto čestito da ti visi u kući.

  15. sezona godisnjih je nema se sad za umetnine i graficke tek na jesen

  16. Ma ne kači to njega on je završio škole, uvek ima para. Viž da mu roditelji počivaju na sisi.

  17. novaxe vise nisi sam ima jos srkija na ovom svetu

  18. Dva potresne price, zivot pise drame

    Mesni

    a odrastao sam u gabaritnom siromaštvu i jedva smo krpili kraj s krajem dok nisam završio faks za koji nisam nešto ni plaćao jer sam jebo mamu na prijemnom. sada, kada mogu da finansijski izdržavam i sebe i roditelje

    vs

    Cara

    secam se kacam bio mlad pa sam ico radijo flajere delio, reko da pomognem mojima valja se.

    e sad snime se vozi busem kroz monako a cara tom busu pere sajbu jasno koje gore prosao hehe

  19. Svirajte mi jesen stize dunjo moja al polako,
    Nece mi jos uru krenut autobus za Monako

  20. Blago vašim roditeljima što imaju takvu decu.
    Kod mene obrnut slučaj - roditelj i dalje novčano pomaže zaposleno potomstvo.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.