Prijava

ali da je iko drugi poslao tu jednu fotku iz monte karla, to bi bilo zaboravljeno u roku od par sati. ja sam umetnik, jebeni genije jebote. jedna bombica bačena i ovi ispuštaju HNO3 danima bez prestanka. možda sam ja sada dostojan titule novog bombaša.

poslednji par postova: REKE BAZE

obj ko god da je okacio slajbu bi bio true bilde osim sbb-a i skodilaca

snimeove bombice monaka > remeove bombice od kvasca

trebao sam okaciti ovakvu sliku ko snime ali da je u pozadini kabrio ovako sam prosao ispod radara

daj pliduu necto iz arhive sa kabriom vidz da svi vole

sam si reko dae 250 sace vadis posle nisi imo muda priznas kate jebac startovo da si mejmun. Ne ne nemam ja takvu tast

inace ovo poredjenje snime mejmun na proputovanju kroz mc VS melk izlozba bec solidan facepalm za uporediti

diglo se bratstvo opet vidim ja kuku meni

El docao snime kuci il jede govna iz raja mene samo to jos zanima

XD
Ma makar zivnuo sajt malo nek smo zdravo

bice krvi ovde tek

sbb - srpski belly boy

inace ovo poredjenje snime mejmun na proputovanju kroz mc VS melk izlozba bec solidan facepalm za uporediti

Nenužno palamuđenje, kad je bila izložba redom svi su bili bravo serdare vojvodo iako nije pozvao nikoga od nas EXPATA iz dijaspore da vidimo uživo

Sdruge strane Mesni šalje najklasičniji pozdrav svojoj braći sa sajta, srce mu puno proveo se na putu pa se setio da podeli intiman momenat, nula kurčenja, odmah se povlače orozi ko da je stvarno okačio 0.165 metra kurca sa captionom ima li ko veći

moram ovog puta da priznam da je jebac u pravu da ima tu nesto (jovor vajb)

jbt el ima neki put dae snime izaco iz svog sela zadnji godinu dana da se nie ovde izreklamiro

Ja koko se secam bila madjarska, slovacka, u austriju isao mejmun i sad ovo sa monakom kmecanje moralo sve se obelodani DA SE ZNA

Na kraju zavrsi u nekom fensi letovalistu postane aktivniji na saitu od rendom analnog na defkama samo da brani svoje pravo na krindz

U pravu je jebach, postupili ste ultra debilno, sto bi rekli plidui “papanski”

menscini da jebac i pliduu jebu snimea odstarta