Prijava

eee moj bulg a vidi henza

хезно
nisam na kraju, dao mojima za u kuću da ulože, falilo im taman koliko sam imao

to ona prica o kolima do 2k (kabriu)

Sećam se.
Svaka čast.

roditelj i dalje novčano pomaže zaposleno potomstvo

Mesni brat ima u jednom trenutku da izdržava i ženu i mamu i ćaću i zaposleno dete i dete na fakultetu, to je čovek brate Buldže a ne mi

izpizdis na snimeove postove cesto, ne znam sta je dublja pozadina svega toga

Dublja pozadina je da se ovi naši vojvođani kompleksiraju na to da je lik i moralno i duhovno i materijalno superioran. Pošto je priložio dokaz nemaju više kud pa su se iskrivili

Da ti okačiš sliku kabria ili italie ili sebe kako stojiš pored nečega visine 183cm isti bi tretman bio ako ne i gori

Kao ponosnog vlasnika kite koja je brojala 190mm nekada davno dok sam je još merio u tinejdžerskim danima, teško da može da me iskompleksira slika nekakvog kabria lol.

Dublja pozadina je da se ovi naši vojvođani kompleksiraju na to da je lik i moralno i duhovno i materijalno superioran. Pošto je priložio dokaz nemaju više kud pa su se iskrivili

kakvi su ovo ljudi u rl ne smem ni da zamislim real ubazde

inache znam lika koi celo leto prodavao sladolede posle sve forvardovao roditeljima e to je za mene zrtva

190mm

Nađi Maestra i slikajte uporedo da vidimo, on se kune da mu je na dobre dane i državne praznike 17 cm.

Bitno je tu utvrditi da l je merio pištolj ili futrolu, moći ćemo da procenimo ako imamo grmalja (190mm) kao referencu

Meri se od cmara do vicgla nikako obrnuto

https://vukajlija.com/forum/teme/22565-moram-nekome-da-se-pohvalim?strana=833#post_4208417

taj neki rad. retko kada sam viđao takvu ničim izazvanu mržnju i ljubomoru i jadnije pokušaje uvreda i generalno odvratnije ljude od te dvojice. trebaju se sramiti, kada bi imali neke standarde i moralne i etičke principe.

Gabaritna kita > gabaritna sirotinja

Nije cudo sto si ziveo s dva geja mlada

Nije cudo sto si ziveo s dva geja mlada

Čru

Dovoljna je bila 1 slika iz monaka da dodjemo do masovnog lucenja kiseline i dick size flexovanja

Ima nesto u tom monaku, nije djovak lud

izpizdis na snimeove postove cesto

Al da se ljutis stvarno nije mesto,
snime dobar decko salje kevi pare,
Posten je to posao i nema prevare,
Ponekad otputuje busom u monako,
Da sebi da oduska jer radit nije lako,
Kiselinu ne luci dick size flex odbaci,
Hajde da se druzimo i smejemo ludjaci :)))

Zbog snimeove fotke iz Monaka
Kiselina je na sajtu jaka
Sve zbog dva laloška bastarda
Statusno smo iznad mesnog - valda

E al nema nikakvog prelaza ili pokušaja da se suzbije sunovrat laloške peha vrednosti, ono tipa a je l znaš kolko sam izložba napravio ili koliko sam kerova u blatu odgajio, koliko iz benča ovo ono, nula gradacije odma ide IMAM 1.9 DECI KURCA