Moram nekome da se pohvalim

  1. Дала годину, вратила се ође, ето.

  2. Ajaja koko džambo ajaje!

  3. Mislim da nikada nisam dala nijedan minus ovde, niti cu to ikada uraditi.

  4. Heejoooo :))))
    Baš lepo od tebe. Imaš ovu temu http://vukajlija.com/forum/teme/23170-informacije-o-odnosu-vasih-glasova pa možeš da proveriš koliko si dala plusića do sad.

  5. Smuvao se sinoc pijan sa najboljom drugaricom i nisam znao kako da joj saopstim da je glupa ideja jer idemo u isti razred.Srecom ona mi prva saopstila da bi to bilo cudno a vec smo se i pre toga nesto zamalo smuvali ali ja nisam hteo. I sad mi rekla da je to glupa ideja i jebeno sam srecan sto nisam morao da bacam neki klise.fakjea

  6. Ложи се на тебе, кукала ти мајка.

  7. Šone, je l' bar dobro piče?

  8. Појиа сам велку милку и залиа литром ледног ћаја, сад ћу да дринчим и татабања.

  9. Ono Maestro,sise za medalju u koje bulje svi gosti na slavi,plava kosa zelene oci,da zapravo lepa je :)

  10. Ђаба јој лепота кад ти је најбоља другарица.

  11. Mali grad,svako zna svakog,moje misljenje je da kad saberes i izvuces logaritam : U malom gradu ne mozes mnogo da biras,ali kada biras samo lepe to je odredjen broj riba,kada budes sa jednom vec otpisi njene drugarice i sestre koje su te upoznale i to je jos manji broj riba,otpisi sve drugarice koje su ti bolje i tako to i ostanes da budes Veselko vecini riba.fak

  12. Сти неки Аурорин, 'леба ти?

  13. Šone, kapiram te skroz. Ja sam zbog toga morao da uzimam bivše ribe ortacima, i drugarice mojih bivših riba. Jebiga, život je surov. I i celog života su me htele velike sise, koje su mi zapravo i fetiš :)

  14. Uuu,Pajko.Care. Svaka čast. Koliko je bilo visoko?

  15. moram priznati bilo je zestoko visinomer je bio na 180-183m

  16. POLOŽIO SAM ZADNJI ISPIT!!!

  17. jagnje je ostalo jagnje,bravo burito!

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.