Moram nekome da se pohvalim

  1. Прочитао сам лектиру :)

  2. Деветар Цокулић

    Оћел' бит' младих сељанки ?

    'Oće Bogami i to sisatih onih, sa rumenilom, sa crvenim obračićima!

  3. Добио 5, нисам уписан у дневник :)

  4. Napravila deset (i po) tegli džema od kajsija (mogli smo ih tek sad iz zamrzivača, nismo imali šporet), mama je napravila šest tegli džema od šljiva, sad će ajvar za sad sedam tegli, biće dobrog jela za zimu. :D

  5. Eto i onaj Džimi posle trubi nešto, smorena recimo baš ima seksi postove.

  6. Eto i onaj Džimi posle trubi nešto, smorena recimo baš ima seksi postove.

    Ne znam šta si hteo da kažeš za Džimpeksa, ali ako si me ozbiljno pohvalio, hvala. :)
    Trebalo je ispeći tri'es't kila paprika (na smederevcu u letnjoj kuhinji na pedeset stepeni), išli smo ćalac i ja na smenu, pa iščistiti i samleti (ja radela). Tek sam pre sat-dva krenuli sa ajvarom. Ćalac jednu, ja drugu šerpetinu, a mama će da posle očisti to malo što smo isprljali. Očekuje se još jedno dobrih trinaest tegli. Dakle oko dvadesetak tegli ajvara, je l' šmeksi? :D

  7. ako si me ozbiljno pohvalio, hvala. :)

    Vrlo sam ozbiljan. Malo šta me danas tako uzbuđuje kao kad devojka priča šta je sve spremila za zimnicu. Šmeksi totalno.

  8. Hihi, pa hvala još jednom, šta ćeš, na ovu skupoću se treba obezbediti. Verovatno su i druge vukajlijašice bile vredne, a ponajviše koleginice sose, naravno. :)

  9. Poceo sam opet da peglam basket svaku noc od 22h pa do 00:30 mnogo se lepse osecam....

  10. Добила сам прву претњу на пвт.

  11. Добила сам прву претњу на пвт.

    Ponosni smo na tebe. :')

  12. Дис из бај фар д грејтист моумент ов мај лајф. :пушће сузу радосницу:

  13. Postao sam ktitor. jesam li pogodio temu ili treba da odem na moram nekom da se pozalim? :d

  14. Како ти драго.

  15. nemo sta ti kazu jel ti prete banom pistoljem ili ?

  16. obrijao sam ga najzad
    i imam samo 2 neopravdana do sad
    !!!

  17. ПоправиЈо сам грамофон, јееееееееееееееееееееееј!

  18. Suuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.