Moram nekome da se pohvalim

  1. Čitam definicije i dajem pluseve, a zasluženi su. DO JAJAJAJJAJAJAJAJJAJAJAJJAJAJAJJAJAJAJAJAAA!

  2. lepo, ima napretka :))

  3. Јел ово уведен неки филтер. Добре дефке јбг :)

  4. Prepiso na ispitu 3 od 4 zadatka! FAK JEA! Jos samo dva ispita. Za uslov.

  5. Odobrili mi PONOVO zamrzavanje ISTE godine... Koji sam fejl.

  6. Боли те курац Бвдлга. :Д

  7. Zavrsicu faks sa devedesdestim! I to PRIVATNI! HA!

  8. Ма боли те курчина, јебо факсове, вејст оф тајм. Одеш лепо у хамбург, па на високоградњу, вратиш се, живиш као лорд. Имаш кућу и мерџу, а ове будале се цимале око факсова.

  9. Бурзуме, де си јеботе. Јеси дао услов?

  10. @ Burzum

    Ne mozes da objasnis ljudima brate,jbg.. Ko nije postavio temelj neke zgrade,taj nije para imao!

  11. Stigla članska kartica Veselog Četvrtka.

  12. СТИГЛА ПИЦАА!

  13. E, ako si, pa da častiš!

  14. E, zaista, podsjetite me na sljedečem okupljanju.

    :)

  15. butko čuo sam da si tom prilikom navato sifilis... aj mi preneseš u subotu na okupu može a?

  16. Krečim.
    (86 kvadrata)

  17. butko čuo sam da si tom prilikom navato sifilis... aj mi preneseš u subotu na okupu može a?

    Ne, dečko, nisam ja svaštojeb. I nije sifilis, nego herpes. Informiši se, dete.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.