Prijava

-Umesto žvaka se žvaću čvarci oni debeli i veliki ko glava od majmuna.
-Ko oće da se jebe ne sme da koristi kurton, krajišnici prave zdravu đecu i imuni su na sidu i te bolesti za pičkice.
-Ko se gadi krvi ne može da bude krajišnik.
-Ko ne može od jednom da proguta dlan slanine, mora odjednom da proguta dlan slanine.
-Ko nikad nije srušio macolom svinju, mora macolom da sruši židove.

macola,samo macolom raspevavanje-za početak-da se razumemo!

Marya, ima da predeš i kolješ svinje sa nama.
Red vunice, red klanja.
Taki su običaji.

daću sve od sebe,ipak je to prelo!makar i preselo.lololo

@ marya dee

>inače tatina strana dalmacija-knin.frenki mogu da ti se raspitam za poparu i rč prelo.
>daću sve od sebe,ipak je to prelo!makar i preselo.lololo

------------------------------------------------------------------
- Ti si đevojko pravo kvalificirana za Krajiškinju, jedino me više intrigira mamina strana.
- Ako ćeš davati, štono kažeš, jab se prijavijo.

kriglu rakije i šaku tableta

http://vukajlija.com/ngsle/177738#comment_419584

Zmia ne može međ KRAJIŠNIKE spominjala je veliku Krajinu i još veće Krajišnike kroz lik najvećeg Momčila KRAJIŠNIKA u negativnom kontekstu.

Momčilo Krajišnik je imao najhoće obrveti'ne i Knin je natopljen sekretom Kninjanki koje su lučile vlagu na njegove obrvet'ne. Razočarala si me Zmio. :p

http://www.theage.com.au/ffxImage/urlpicture_id_1075853936778_2004/02/04/05SERBIA.jpg

Kubici i kubici su žuborili niz butine zbog ove obrve.

Na prelo, a đe ćemo. Oko vrata lanac luka bijeloga, komadina slanine u torbu na leđa, i rakije žeste da se podlije i zalije. Krajišnici ne roštiljaju, oni vrte na ražnju. Krajišnici ne nabadaju na čačkalicu, nego na viljušku, a kad dopizdi viljuška, uzmi brale u ruke pa dok ne poteku masni potoci niz bradu. Suči brke mansijem rukama, dok naginješ žestu...

Evo ja prilažem pancetu, malo belog vina iz Knina i nešto muzike (Jandrino jato FTW!!)

Inače sam TRVE KRAJIŠNIK (isecak iz knjige "Porodice Dalmatinskih Srba" - Aleksandar Bačko)

Vujatović - Vrbnik, sv. Đorđe. Doseljeni su iz Grahova krajem 17. veka. Dionisije Vujatović, krčki jeromonah, koji se pominje 1811. godine, svakako je bio od ove porodice. Bilo ih je 20 domova oko 1920. godine. U Vrbniku je sahranjen notar Andrija Vujatović - Šarov (1841-1934), javni radnik i dobrotvor "iz Knina" (svakako je bio rodom ili neposrednim poreklom iz Vrbnika).

Ajde da vas vidim krajišnici, ja bre imam pretke tamo od 17. veka!!! Ja KRAJIŠNIČIM!!!!11

Кроз риму и пјесму, основне предиспозиције сваког љутог крајишника извол'те:

Izbrio se, stavio parfema
e, moj rodjo, od tog' kruva nema
cure vole kad brkovi zare
vole miris pive i cigare

Ref. 2x
Ba, ba, baraba uvijek je u modi
nemoj, pobro, to curama godi

Nemoj nikad kosu zacesljati
i do grla kosulju kopcati
jer baraba ne sakriva grudi
to je nesto za cim cura ludi

Ref. 2x

Nemoj, rodjo, ni po zivu glavu
bez rakije naruciti kavu
sok i vodu izbjegavaj vazda
samo tako mores biti gazda

Ref. 2x

ЖАРЕ И ГОЦИ ПРЕЛЏИЈЕ ФТВ!!!

Za dobro jutro se nacijepa metar drva, pa onda kilo slanine sa lukom da se stuče i po kila rakije da se srkne.

To faco, sad imamo i himnu KRAJIŠNIČKU da ZAPJEVAMO kninjankama.

http://www.google.com/images?q=%C5%BEare+i+goci&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=en&tab=wi&biw=1680&bih=825

Žare i Goci su pojebali kilometre i kilometre Kninjanki, a šta ste vi uradili? Dođite međ krajišnike da i vi mećete u RČOVE IZ KNINA.

Jeli Frenki. Ko o čemu ti o čmarovima.
Koji ti kurac, opsesija, štali?

Иде ли се ђе на ПРЕЛО?

Jeli Frenki. Ko o čemu ti o čmarovima.
Koji ti kurac, opsesija, štali?

Evo ga stigli ŽIDOVI. Bešte mi sa prela tuću vas ciganima.

Иде ли се ђе на ПРЕЛО?

Datum: Prvi maj.
Vreme: Rano izjutra.
Organizator prela: mara munja
Lokacija: Nepoznata. Ne znamo još ĐEĆEMO NA PRELO.

Френки, хоћу и ја на ПРЕЛО, иако сам Јеврејка.

Ja grickam uvo uz Glamocko gluvo.

Goci i Žare . Preldžija je to

Slusaj, 'ceri, slusaj dobro
pre, pre, preldzija, preldzija je to

Ljutila se mater tvoja
lomio je caca sto
nemoj, 'ceri, za njega
preldzija je to
2x

Ref. 2x
Taj ne kosi niti cijepa drva
nisi njemu, 'ceri, ni zadnja ni prva

Pricalo je selo svasta
bacala je pasulj baba
nemoj, 'ceri, za njega
to ti je baraba
2x

Ref. 2x

Tetke su te sjetovale
jadni djedo zakljucav'o
a preldzija dolazio
pored tebe spav'o
2x

E jebiga Katija, ja sam pola Krajišnik, 1/8 Mađarski jevrej i imam i Vojvođanske i Niške krvi jebem li ga!

Katija tebi se može progledati kroz prste zato što imaš mnogo svinja, ali bar jednu moraš doneti na PRELO autobusom, i to živu u cegeru da je tamo koljemo. I moraš ZAPJEVATI.

Ne mogu da ti garantujem za bezbednost, ako se neki KRAJIŠNIK napije i počne da lupa flaše o ŽIDOVE. Jebiga.

Али ја пишем ћирилицом, слушам Книњанке, удаћу се за Србина правога и изродити му много деце. Практично посматрајући подобна сам за ПРЕЛО